دیوار سبز رویال آدرس توسط طراحان شرکت سورن بام طراحی شده است به نحوی که طراحان علاوه بر ایجاد یک فضای زیبا ، از ترکیب فضای بیرونی و فضای داخلی ،طبیعت را با  فضای داخلی رستوران هماهنگ ساخته است . ساخت دیوار سبز از طریق گیاهانی است که در سیستم های عمودی پشتیبانی می شوند . به طور کلی به دیوار داخلی یا خارجی متصل می شوند و در بعضی موارد ممکن است مستقل باشد .

بسیاری از سقف های سبز، دیوارهای سبز، پوشش گیاهی، محیط کشت، آبیاری و زهکشی را به یک سیستم واحد متصل می کنند . دیوار سبز رویال آدرس برای ایجاد فضای سبز و استفاده از پوشش گیاهی در محوطه رستوران و همچنین برای جدا سازی دو فضا نیز کاربرد دارد . در بعضی از فضاها که حالت جلو آمدگی از دیوار داشته و به شکل تراس است از فلاور باکس هایی که بر روی لبه تراس یا پنجره تعبیه می شوند استفاده شده است .

مزایای دیوار سبز :

  1. گیاهان دیوار سبز موجب کاهش دمای کلی ساختمان می شوند .
  2. دیوار سبز یا دیوارهای زندگی نیز ممکن است ابزاری برای استفاده مجدد آب باشند .
  3. دیوار سبز در فضاهای شهری بسیار مناسب هستند ، زیرا آن ها اجازه استفاده خوب از سطوح عمودی را ایجاد می کنند .
  4. طراحی دیوار سبز در مناطق گرم و خشک کاربرد داشته و موجب رطوبت هوا در منطقه می شوند .
  5. دیوارسبز، همچنین با عایق سازی مستقیم سطح دیوار به عایق ساختمان افزوده می شوند. آنها میکروکلیمترهای خنک کننده را ایجاد می کنند و کیفیت هوا را بهبود می بخشد.

سوالات متداول دیوار سبز رویال آدرس

  1. پوشش گیاهی دیوار سبز

یک سیستم دیوار سبز به خوبی طراحی شده و با هدف فراهم کردن شرایط رشد مناسب گیاهان برای گونه های گیاهان انتخاب شده می باشد . معمولا  طیف زیادی از گیاهان بر روی دیوار سبز مورد استفاده قرار می گیرند . از جمله : برخی درختچه های کوچک ، اورئوم ، پتونیا ، لانه سرخ ، سرخس ، سرخس شمشیری ، آلیسوم و…

نحوه نصب دیوار سبز :

  • پنل ها را با قلاب و پیچ به هم متصل کنیم .
  • پنل ها و قاب چوبی را به تخته یا MDF  وصل کرده سپس به دیوار پیچ دهیم .
  • پنل های مصنوعی را توسط کابل به قاب یا دیوار پیچ داده و به هم وصل کنیم .
  • استفاده در محوطه سازی ، محوطه سازی باغ ، آلاچیق ، روف گاردن و….

شرکت سورن بام  متشکل از تیم متخصص در طراحی و اجرا بوده و توانسته در زمینه اجرای محوطه سازی ، بام سبز ، طراحی و ساخت انواع آبنما ها  ، دیوار سبز ، فلاورباکس و… فعالیت کند .