دیوار سبز رستوران عطاویچ  واقع در تهرانسر خیابان 14 اصلی مجتمع تجاری پاویلیون قرار گرفته است. کارشناسان مجرب شرکت سورن بام از محل بازدید کرده و اطلاعات مریوط به پروژه را جمع آوری و برآورد کرده و در اختیار تیم متخصص طراحی قرار داده و طراحان بر مبنای اطلاعات شروع به طراحی کرده و طرح را در اختیار کارفرما قرار داده اند و پس از تایید طرح ، به مرحله اجراء می پردازیم. دیوار سبز رستوران عطاویج  در کنار  پنجره قرار گرفته که نمای زیبایی را در داخل و نمای بیرونی رستوران ایجاد کرده است . در واقع شرکت سورن بام طبیعت را در داخل رستوران احیاء کرده و فضای زیبا و دلنشینی را برای مشتریان فراهم ساخته تا مشتریان از طبیعت داخل رستوران لذت ببرند .

المان های به کار رفته در دیوار سبز رستوران عطاویچ :

در رستوران عطاویچ از المان هایی نظیر : دیوار سبز و فلاور باکس های چوبی  استفاده شده است. داخل دیوار سبز از گیاهان طبیعی نظیر : پیتوس ، گندمی ، آگلونما و داخل فلاور باکس ها از گیاه بامبو استفاده شده است .

 

نحوه اجرایی دیوار سبز رستوران عطاویچ  :

در ابتدا فضای مورد نظر را با عایق مخصوص دیوار سبز عایق بندی کرده تا از نفوذ آب به دیوار جلوگیری شود ، سپس نصب پنل ها و فلاور باکس مخصوص دیوار سبز و کاشت گیاهان انجام می شود و مرحله انتهایی نیز نصب سیستم آبیاری قطره ای می باشد .

شرکت سورن بام با سال ها تجربه در زمینه معماری پایدار ، فعالیت های بی شماری داشته است . اجراء روف گاردن ، دیوار سبز ، تراس سبز ،  محوطه سازی فضای سبز شهری و محوطه سازی باغ ، باغچه ، ویلا ، ساخت انواع آبنما ، آلاچیق ، پرگولا ، و انواع فلاور باکس ها از جمله فعالیت های شرکت سورن بام می باشد .