پروژه ی دیوار سبز دفتر املاک آوا ، واقع در اتوبان ارتش، شهرک شقایق می باشد. المان های متفاوتی برای طراحی فضا های داخلی وجود دارد که برای تزیین و زیبایی فضا به کار می روند . مجسمه ها یا عناصری طبیعی تر مانند دیوار سبز و آبنما از جمله المان هایی هستند که می توان از آن ها برای زیباتر کردن محیط استفاده کرد . در این دفتر املاک دیوار سبز زیبایی با ابعاد 12 در 2.5 ( حدودا 30 متر مربع ) اجرا شده است.

یکی از مزایای فراوان دیوارسبز ها کمک به زیبا تر شدن فضا های داخلی و خارجی است .

دیوار سبز دفتر املاک آوا

دیوار سبز دفتر املاک آوا

دیوار سبز دفتر املاک آوا :

دیوارسبز ، فضای سبزی عمودی است که بر روی دیوار یا به صورت مستقل اجرا می شود.برای اجرای دیوارسبز روش های مختلفی وجود دارد  که نسبت به فضای مورد نظر و یا نوع دیوار سبز مد نظر کارفرما متفاوت می باشد .

دیوار سبز دفتر املاک به صورت مدولار اجرا شده است .این روش یکی از بهترین روش ها برای اجرای دیوار سبز می باشد . شایان ذکر است این نوع دیوار سبز نگهداری و آبیاری راحت تری نسبت به انواع دیگر دارد. در اجرای این دیوار سبز از سیستم آبیاری قطره ای اتوماتیک استفاده شده است.  دیگر نیازی به آبیاری دستی ندارد.در این روش می توان قسمت هایی را برای نصب لوگو و .. نیز خالی گذاشت، همانطور که در عکس مشاهده می کنید فضایی برای مخزن گاز و اسپیلت خالی گذاشته شده است .

شرکت سورن بام در زمینه معماری سبز و پایدار فعالیت دارد. طراحی و اجراء روف گاردن ، محوطه باغ ، ویلا ، باغچه ، حیاط ، دیوار سبز ، فلاور باکس ، آبنما ، برکه و چشمه های مصنوعی ، نصب سیستم آبیاری قطره ای ، نصب سیستم مه پاش و … از جمله فعالیت های شرکت سورن بام می باشد .کارشناسان مجرب ما آماده ی هر گونه مشاوره و راهنمایی به شما کارفرمای گرامی می باشند.