آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

شما اینجا هستید : خانه -> محوطه سازی فضای سبز -> دیوار سبز در خانه

دیوار سبز در خانه

دیوار سبز در خانه ، برای تزیین و ایجاد یک دکوراسیون جدید و زیبا در خانه راه های زیادی وجود دارد ، یکی از این روش ها استفاده از عناصر طبیعی مانند گیاهان است که به روش های مختلف قابل اجرا می باشد ، مانند قرار دادن گلدان در خانه ، استفاده از فلاور باکس های چوبی و فلزی و راه حلی مناسب تر ؛ اجرای گرین وال می باشد .دیوار سبز در ابعاد مختلف برای فضای خانه شما قابل اجرا می باشد و حتی قابلیت ایجاد طرح توسط گیاهان را نیز دارا است .گیاهانی که در گرین وال کاشته می شوند باید آپارتمانی و متناسب فضای خانه باشند ، اما نسبت به محل قرار گیری دیوار سبز ، که کاملا در سایه قرار گیرد یا نزدیک پنجره باشد ، امکان استفاده از گیاهان متنوع را داریم .

دیوار سبز در خانه :

دیوار سبز را می توانید در پذیرایی به عنوان عنصری تزیینی زیبا به کار ببرید و مبلمان را در اطراف آن قرار دهید ، اجرای دیوار در ورودی نیز حس دعوت کنندگی و خوشامد گویانه برای مهمانان را دارد ؛ همچنین استفاده از دیوار سبز در اتاق ها فضای استراحت و آرامش دهنده ای فراهم می کند .

لابی ، تراس و بالکن ، سالن اجتماعات و … از دیگر فضاهای آپارتمان و خانه بوده که امکان اجرای گرین وال در آن ها وجود دارد .

green wall علاوه بر فضای داخلی در محیط های خارجی بسیار کاربردی می باشد ، مانند محوطه های باغ و ویلا و حیاط .

شرکت سورن بام با سال ها تجربه در زمینه معماری منظر ، که شامل اجرای انواع محوطه سازی ، فضای سبز ، گرین وال و … می باشد .

و با استفاده از فلاور باکس های مخصوص دیوار سبز که به صورت انحصاری توسط شرکت تولید می شوند ، و زیرسازی مناسب برای اجرا ، با کیفیت ترین گرین وال ها را به شما ارائه می دهند .

شرکت سورن بام با سالها تجربه در زمینه معماری پایدار فعالیت های بیشماری داشته و در زمینه طراحی و اجراء روف گاردن ، دیوار سبز ، تراس سبز ،  محوطه سازی فضای سبز شهری و محوطه سازی باغ ، باغچه ، ویلا ، ساخت انواع آبنما ، آلاچیق ، پرگولا ، و انواع فلاور باکس ها نیز فعالیت دارد .

 

5/5 (1 Review)

مجموعه های دیگر

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت