دیوار سبز داخلی و خارجی

دیوار سبز داخلی و خارجی ، امروزه دیوار سبز ها به قدری گسترش یافته اند که هم در فضا های داخلی و هم فضا های خارجی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند مانند : تراس و بالکن ، حیاط ، داخل خانه ، لابی ، روف گاردن و حتی فضا های شهری .

گرین وال ، نام دیگر این پوشش های سبز می باشد که نه تنها زیبایی بسیاری دارند ،

بلکه هوای پاک تری را برای شما فراهم می کنند و به قدری جذابیت برای یک فضا ایجاد می کنند که به یکی از راه های تبلیغاتی و جذب مشتری برای کافه ها و رستوران ها تبدیل شده اند .

انواع دیوار سبز :

دیوار های سبز به دو دسته کلی طبیعی و مصنوعی تقسیم می شوند .

انواع روش اجرای دیوار سبز :

به طور کلی به دو صورت کابلی و مدولار اجرا می شوند اما در دسته ریز تر شامل روش های بیشتری مانند هیدروپونیک و … می باشد .

نگهداری دیوار سبز داخلی و خارجی :

نگهداری از دیوار سبز از مراحل مهم پس از اجرا می باشد

تا زیبایی و طراوت اولیه به خوبی نگه داشته شود .

نگهداری دیوار سبز طبیعی مانند نگهداری هر گیاه دیگری می باشد و نیاز به رسیدگی دارد ، که استفاده از سیستم آبیاری این کار را آسان تر می کند زیرا آبیاری به صورت منظم صورت می پذیرد و نگهداری هایی مانند رسیدگی به خاک می ماند که در صورت نداشتن شرایط مناسب برای رسیدگی می توانید از دیوار سبز مصنوعی استفاده کنید ، اما اگر دیوار سبز طبیعی را ترجیح می دهید ، می توانید اجرا و نگهداری دیوار سبز خود را به ما بسپارید .

شرکت سورن بام مجری انواع دیوار سبز مصنوعی و طبیعی برای فضا های داخلی و خارجی می باشد و همچنین ارائه دهنده تخصصی فلاورباکس های مخصوص دیوار سبز مدولار بوده که با زهکشی مناسب آن ها آب اضافی به راحتی تخلیه می شود، زیرا عدم تخلیه آب از سیستم می تواند سبب آسیب به گیاهان شود .