شما اینجا هستید : خانه -> دیوار سبز -> دیوار سبز تراس آصف

دیوار سبز تراس آصف

دیوار سبز تراس آصف ، واقع در خیابان شهید اعجازی ( آصف سابق ) در مجتمع مسکونی می باشد.

در مرحله اول کارشناسان از محل بازدید کرده و با در نظر گرفتن فضای تراس و برآورد متراژ دیواری که برای ساخت دیوار سبز اختصاص داده شده  را مورد بررسی قرار داده، اطلاعات به دست آمده را کارشناسان در اختیار طراحان شرکت سورن بام قرار داده و بنا به در خواست کارفرما چندین طرح، طراحی شده و طرح نهایی پس از تایید کارفرما به مرحله ساخت و اجرا رسیده  است. در حال حاضر دیوار سبز تراس آصف به اتمام رسیده است.

طریقه ساخت دیوار سبز تراس سبز آصف:

در مرحله اجرایی دیوار مورد نظر را با عایق های مخصوص دیوار سبز عایق بندی می کنند  و پس ازبررسی، از هرگونه نشتی و نفوذ آب به دیوار  اطمینان حاصل کرده، در مرحله بعد به نصب استراکچر ها پرداخته استراکچر ها بر روی دیوار پرچ می شود و در مرحله بعد به کاشت گیاهان داخل فلاور باکس ها پرداخته و پس از اتمام کاشت، فلاور باکس ها  آماده برای نصب بر روی استراکچر می باشد، در حین نصب فلاور باکس ها  سیستم آبیاری در داخل فلاور باکس ها انجام شده و در انتهای کار سیستم کنترله نصب و تظیم شده تا به صورت اتوماتیک در زمان تعیین شده آبیاری صورت گیرد و لزومی به آبیاری دستی نداشته باشد .

ابعاد دیوار سبز تراس آصف :

دیوار سبز تراس در ابعاد ۲٫۵* ۵  می باشد که در کل  ۲۰ متر مربع می باشد. در دیوار سبز تراس در ابعاد به دست آمده از فلاور باکس هایی که تولید شرکت سورن بام می باشد استفاده شده که مناسب برای گیاهان و فضای رشد گیاهان در نظر گرفته شده استفاده شده است.

گیاهان مورد استفاده در دیوار سبز عبارتند از :

  • هترا
  • ناز فرانسوی
  • پنجه کلاغی
  • شمشاد
  • یوکا
5/5 (1 Review)

مجموعه های دیگر

تمامی حقوق سایت نزد سورن بام است.