دیوارسبز مصنوعی با گیاهان مصنوعی ، دیوار سبز فضایی عمودی است که از گیاهان تشکیل شده که، یا روی دیوار سوار می شود و یا به صورت مستقل به شکل  استند  قرار داده می شود. دیوار سبز دارای پانلی است که پس از عایق نمودن دیوار فلاورباکس ها بر روی آن قرار می گیرند.از دیوار سبز بر روی انواع دیوار های عمودی و شیبدار استفاده می شود .

انواع دیوارسبز مصنوعی با گیاهان مصنوعی :

دیوار سبز در دو نوع مصنوعی و طبیعی اجرا می شود .

گل و گیاه مصنوعی دیوار سبز :

در دیوار سبز مصنوعی انواع گیاهانی که به صورت طبیعی استفاده می شوند ، به صورت مصنوعی نیز قابل سفارش اند که همین موضوع از مزایای مهم دیوار سبز مصنوعی است ، زیرا در صورت طبیعی بودن امکان کاشت هر نوع گیاهی نبوده، و کاملا بستگی به محل قرار گیری دیوار سبز دارد مانند میزان رسیدن نور ، آب و هوای منطقه ، رطوبت و حرارت و … دارد .

اما در نوع مصنوعی ظاهر آن مانند دیوار سبز طبیعی اجرا شده و هر گیاهی که مد نظر باشد در آن قرار می گیرد .

دیوار سبز مصنوعی مانند طبیعی جلوه جدیدی به خانه ، محوطه و فضای کار شما اضافه می کند و همانقدر زیبایی دارد، پس اگر شرایط و زمان لازم برای نگهداری گیاهان طبیعی ندارید دیوار سبز مصنوعی بهترین گزینه برای شما است .

از عوامل تاثیر گذار بر جلوه دیوار سبز تاثیر گذار است :

از عوامل تاثیر گذار بر جلوه دیوار سبز نورپردازی مناسب آن است ، اگرچه دیوار سبز به خودی خود بسیار خیره کننده و جذاب است ، اما این نور پردازی زیبایی آن را چندین برابر و گاهی در صورت طبیعی بودن نور مورد نیاز گیاهان را تامین می کند .

شرکت سورن بام مجری انواع دیوار سبز در ابعاد و انواع مختلف بوده، که می توانید در صورت نیاز گیاهان مصنوعی که در عکس مشاهده می کنید را نیز به صورت جداگانه سفارش دهید .

شرکت سورن بام با سالها تجربه در زمینه معماری پایدار فعالیت های بیشماری داشته و در زمینه طراحی و اجراء روف گاردن ، دیوار سبز ، تراس سبز ،  محوطه سازی فضای سبز شهری و محوطه سازی باغ ، باغچه ، ویلا ، ساخت انواع آبنما ، آلاچیق ، پرگولا ، و انواع فلاور باکس ها نیز فعالیت دارد .