یکی از پروژه های انجام شده توسط شرکت سورن بام تراس سبز زعفرانیه می باشد . داشتن فضایی آرام و زیبا برای سپری کردن اوقات فراغت و ایجاد نشیمنی در هوای آزاد و مطلوب هدف ایجاد تراس سبز می باشد . ایجاد یک فضای سبز خصوصی بدون ترس از مزاحمت برای هر خانه یک گزینه عالی و ایده آل به شمار می آید . ایجاد چنین محیطی مزایای و قابلیت های گوناگونی دارد .

طراحی مناسب جداگانه برای هر تراس

طراحی هر تراس باید با توجه به شرایط مختص هر تراس تعیین شود . به عنوان مثال در پروژه اخیر به دلیل علاقه کارفرما به پرندگان ، قسمتی برای نشستن و تغذیه پرندگان طراحی شد تا در کنار محیطی سرسبز در ارتفاع طبقه 10 ام، بتوان از آوای پرندگانی که میهمان تراس سبز می شدند لذت برد .

امکان طراحی مبلمان برای دور هم جمع شدن اعضای خانواده در تراس با چوب طبیعی ضد آب از جمله قابلیت های تراس سبز است که بتوان بدون در نظر گرفتن فضای کم برای صندلی و میز های جا گیر، از طرح مخصوص برای دور هم بودن در تراس استفاده کرد . طراحی و اجرای مبلمان سفارشی با چوب و کوسن های رنگی حس شادی و آرامش را در مردمی که هر روز در آلودگی و استرس زنگی می کنند ،گزینه کم هزینه (نسبت به مبلمان آماده) و منطقی تری است .

طراحان شرکت سورن بام تلاش دارند تا بهترین حالت نشیمن و فضای سبز انبوه را با اصول معماری منظر به تراس های شما بیاورند . می توان با این عمل علاوه بر ایجاد محیطی زیبا به پاکسازی هوای شهر نیز کمک شایانی نمود .

آبیاری هوشمند تراس سبز زعفرانیه

با سیستم فیلتراسیون و آبیاری هوشمند شرکت سورن بام دیگر نیازی به آبیاری دستی یا مراقبت از گیاهان نخواهید داشت . این امر باعث می شود دیگر نگرانی بابت هدر رفتن آب هم نداشته باشید . با این سیستم آبیاری ، میزان آب مورد نیاز تعیین شده و به هیچ عنوان آب اضافی وارد خاک نمی شود .

شرکت سورن بام با داشتن تجربه های متعدد در زمینه ی طراحی و اجرای محوطه سازی آماده ارائه ی هر گونه مشاوره و راهنمایی رایگان در این زمینه به شما کارفرمای گرامی می باشد .