اجرای پروژه ی تراس سبز بوکان توسط شرکت سورن بام صورت گرفته است . این مجتمع مسکونی  واقع در محله ی بوکان تهران می باشد و مساحت آن 20 متر مربع بوده که عرض نسبتاکمی دارد و به شکل مستطیل است . در این تراس سبز سعی شده است تا با تغییرات کم ، ظاهر کاملا متفاوتی را ایجاد کنیم . در حوزه ی محوطه سازی روش های مختلفی برای اجرای فضای سبز در ساختمان ها جود دارد که بکار بردن گلدان در خانه یکی از همین روش ها می باشد . اما بهترین روش اختصاص دادن یک فضای باز مانند بالکن یا پاسیو به این کار است .

شما می توانید تراس خود را به یک تراس سبز زیبا تبدیل کرده و از این فضا لذت ببرید؛ می توانید انواع گیاهان، گل ها و حتی بعضی درختان را در تراس خود کاشته و در کنار آن از آبنما به هر شکلی که دوست دارید استفاده کنید و با یک نورپردازی مناسب و ریسه های نور آن را به فضایی خاص تبدیل کنید .

عناصر به کار رفته در تراس سبز بوکان:

چندین دیوار سبز مصنوعی ، آبنما شیشه ای ، چمن مصنوعی ، مبلمان فضای باز ، فلاور باکس چوبی

المان های تراس سبز

المان های تراس سبز

دیوار سبز بوکان :

دیوار سبز های به کار رفته در این فضا از نوع مصنوعی هستند . از مزایای دیوار سبز مصنوعی زیبایی همیشگی آن است که نیاز به نگهداری و آبیاری نداشته و همیشه ظاهر سر زنده ای دارد .

آبنما شیشه ای تراس سبز بوکان :

آبنمای زیبای این تراس از نوع ایستاده و شیشه ای بوده و گیاهان زیبای بامبو در آن به کار رفته است . کف این فضا با چمن مصنوعی پوشش داده شده و با مبلمان فضای باز تزیین شده است . از چوب ترمو نیز برای پوشش آبنما و فلاور باکس ها استفاده شده که ترکیب چوب با فضای سبز همیشه دلنشین بوده است .

 

شرکت سورن بام  تجربه های متعددی در زمینه ی محوطه سازی و اجرای تراس سبز دارد . متخصصان ما آماده ی ارائه ی هرگونه مشاوره و راهنمایی به شما کارفرمای گرامی تا رسیدن به ایده آل ترین نتیجه می باشند . با ما تماس بگیرید .