آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

شما اینجا هستید : خانه -> تراس سبز -> تراس سبز ، فضای سبز

تراس سبز ، فضای سبز

تراس سبز ، فضای سبز ، فضای کوچک و یا بزرگ هستند که در ساختمان ها تعبیه می شود و بر حسب متراژ می تواند ابعاد آن متغیر می باشد، تراس ها اصولا فضایی بلا استفاده می باشد و منظور از ساخت تراس پل ارتباطی فضای داخل با محیط بیرونی می باشد.

ساکنین می توانند از این فضا استفاده بهینه کرده و محیطی آرامش بخش را برای ساکنین فراهم کنند. برای داشتن تراس سبز در ابتدا شما می توانید با کارشناسان و مشاوران شرکت سورن بام مشاوره کرده و بر مبنای متراژ و ابعاد و اندازه تراس خود از طراحان شرکت سورن بام کمک گرفته، گروه متخصصین سورن بام فضای شما را به بهترین شکل ممکن طراحی کرده و فضایی سبز و لذت بخشی را برای شما فراهم  می کنند.

المان های در نظر گرفته شده در تراس سبز ، فضای سبز :

در تراس ها از المان های متفاوتی می توان استفاده کرد، نکته حائز اهمیت ابعاد تراس می باشد المان های در نظر گرفته شده باید با شرایط هماهنگی داشته باشند.

المان ها عبارتند از :

انواع آبنما، آبنما حبابی، آبنما شیشه ای، آبنما پرده ای و …

آلاچیق چوبی، فلزی

چتر فضای باز

مبلمان فضای باز

باربیکیو

شومینه

دیوار سبز طبیعی و مصنوعی

فلاور باکس های چوبی، فلزی، پلاستیکی

کف سازی همراه با چوب ترمو، چمن طبیعی و یا مصنوعی، سنگ فرش با سنگ های رود خانه ای سفید و یا رنگی و…

برای جلوه بخشیدن المان ها استفاده از المان نورپردازی که باعث می شود زیبایی فضا و المان ها در شب چندین برابر افزایش یابد.

نکات قابل توجه در ساخت تراس سبز :

در مرحله اجرای تراس سبز استفاده از گیاهان مناسب دارای اهمیت است، باید از گیاهان مقاوم و سازگار با شرایط محیط انتخاب شود.

در تراس های کوچک نباید از آلاچیق های بزرگ استفاده شود زیرا فضای تراس را گرفته و مناسب ترین آلاچیق ها در تراس کوچک آلاچیق هایی هستند که ابعاد کوچک تر دارند  و آلاچیق های مربع شکل بهترین گزینه می باشند.

همچنین در فضای بزرگ از آلاچیق های سایز بزرگ و یا متوسط استفاده شود علاوه بر کاربردی بودنشان زیبایی فضا را افزایش می دهند.

برچسب ها :

مجموعه : تراس سبز


مجموعه های دیگر

Leave a Reply

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت