تراس زیبا در لواسان که دارای یک آشپزخانه کامل در فضای باز و یک استخر شنا است . این تراس زیبای سر پوشیده بزرگ عالی برای مهمانان سرگرم کننده است و دارای یک منطقه ی غذاخوری و یک فضا برای بچه ها است . یکی دیگر از عناصر قوی استخر شنا می باشد ، که بازتاب طولانی از پاسیو می دهد . حصار ایمنی مورد نیاز به طور کامل از شیشه ساخته شده است .  پس از تاریکی، این استخر به یک چراغ هدایت می شود و ایده آل برای شب های طولانی و آرام بخش در میان دوستان است .

اجرای بام سبز ، شرکت سورن بام

اجرای تراس سبز در لواسان

طراح یک حلقه بزرگ آویزان در یک ساختار  آلومینیومی سفارشی ایجاد کرد . این تراس زیبا در لواسان را می توان بام سبز نیز تعریف کرد زیرا طراح طوری سازه را طراحی کرده که از نور آفتاب به شدت محافظت می کند و حاوی ریز پردازنده هایی برای صعود از گیاهان است . کف آن از چوب ترموود می باشد و کاملا سبک است .

دو کاناپه back-to-back طراحی شده به عنوان یک قطعه از مبلمان است که در کنار آن از فلاور باکس ها جهت کاشت گیاهان آویز استفاده شده است . هر دو دارای حافظه مجتمع هستند یکی به عنوان یک منطقه ناهار خوری استفاده می شود ، در حالی که دیگری به عنوان یک فضای آرام استفاده می شود . تراس زیبا در لواسان یکی از شاهکارهای معماری است . شکل تراس های سبز و بالکن ، از اهمیت زیادی برای رفاه عمومی برخوردار است .

 

همانطور که میدانید تنوع گیاهی نشان می دهد که ده دقیقه باغبانی می تواند سطوح استرس را کاهش داده و انرژی مثبت ساکنین را بازگرداند . گیاهان در مناطق شهری اغلب به طور ضعیف رشد می کنند و اجرا آن ها در فضا اثرات مثبتی را ایجاد می کند . بنابراین تراس ها و بالکن های بالقوه می توانند سرسبز طراحی شوند . البته باید توجه داشت که گیاهان باید متناسب با شرایط اقلیمی انتخاب شوند تا در مرحله ی کاشت آن ها در تراس و شرایط نامناسب آب و هوایی و یا در مواجه با باد آسیب نبینند .

شرکت سورن بام دارای تجربه های متعدد در زمینه ی  محوطه سازی و دیوار سبز می باشد . متخصصان و مشاوران ما آماده ی هرگونه مشاوره و راهنمایی رایگان تا رسیدن کارفرمای گرامی به ایده آل ترین نتیجه می باشد . برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه ی خود با ما تماس بگیرید .