بزرگترین دیوارسبز مصنوعی املاک آرکا در طبقه پنجم ساختمان مرکزی گروه مشاوران املاک آرکا در اتاق مدیر عامل توسط شرکت سورن بام اجرا شده است . گاهی اوقات شرایط محیطی و اقلیمی برای کاشت گیاهان مناسب نمی باشد مثلا نور کافی در فضا وجود ندارد و یا کارفرما به دلیل مشغله زیاد قادر به نگهداری از گیاهان طبیعی نیست که در این شرایط گروه طراحان سورن بام دیوار سبز مصنوعی را به گروه املاک آرکا پیشنهاد داده اند . ساختمان مرکزی گروه مشاوران املاک آرکا واقع در اتوبان اشرفی اصفهانی بالاتر از میدان پونک نبش خیابان 17 پلاک 21 می باشد .

بزرگترین دیوارسبز مصنوعی املاک آرکا

بزرگترین دیوارسبز مصنوعی املاک آرکا

بزرگترین دیوارسبز مصنوعی املاک آرکا

دیوار سبز مصنوعی آرکا نیاز به نگهداری مداوم نداشته و نصب آن بسیار آسان است . می دانیم که دیوار سبز مصنوعی در هر نقطه ای از فضا حتی اگر نور هم نباشد با ایجاد نور پردازی مناسب قابل اجرا است. دیوار سبز مصنوعی املاک آرکا فاقد گل و گیاه طبیعی است و در اندازه های مختلفی اجرا شده است . به علت نداشتن امکان نگهداری از گیاهان طبیعی برروی دیوار ،گیاهان مصنوعی گزینه بسیار مناسبی برای کارفرما بود . همچنین به محیط زیبایی و سرزندگی میبخشید. دیوار سبز مصنوعی نیاز به مراقبت خاصی ندارد .می توان به مدت طولانی و در تمام فصول از آن استفاده کرد و از سرسبزی آن لذت برد.

کاربرد دیوار سبز املاک آرکا

از دیوار سبز مصنوعی املاک آرکا به عنوان یک دیوار جدا کننده در محیط کار می توان استفاده کرد .بزرگترین دیوار سبز مصنوعی املاک آرکا از تنوع گیاهان متعددی برخوردار است و هزینه کمتری هم نسبت به دیوار سبز طبیعی دارد.بزرگترین دیوار سبز مصنوعی املاک آرکا سبک است و قابلیت جا به جایی داشته و حمل آن آسان می باشد .بزرگترین دیوار سبز مصنوعی املاک آرکا قابلیت عایق در برابر صدا را دارا می باشد . به این گونه که از داخل سالن به اتاقی که دیوارسبز اجرا شد هیچ گونه صدایی نفوذ نمی کند.

دیوار سبز مصنوعی املاک آرکا و پوشش گیاهی آن :

گل و گیاهان به کار رفته در دیوار سبز مصنوعی آرکا به دو نوع پنلی و شاخه ای تقسیم می شوند . گیاهان پنلی در ابعاد  40*60  و  25*25 به صورت پوشش گیاهی یک پارچه در کنار یکدیگر قرار گرفته اند .اجرای دیوار سبز مصنوعی ترکیبی در این پروژه باعث شده که ترکیب بسیار جذاب و خلاقانه ای بر روی دیوار ایجاد شود. البته این کار خلاقانه بستگی به سلیقه کارفرما نیز دارد.

در دیوار سبز مصنوعی گروه املاک آرکا بیش از 20 نوع پوشش گیاهی مختلف از نوع شاخه ای و پنلی به کار برده شده است . متخصصین سورن بام با توجه به دیزاین اطراف و دکوراسیون داخلی فضا گیاهانی که بیشترین هماهنگی را با محیط داشته اند را به شکل زیبایی در کنار هم قرار داده اند. همین موضوع باعث به وجود آمدن یکی از زیباترین و همچنین بزرگترین دیوار سبز مصنوعی در محیط داخلی در ایران شده است.

مزایای دیوار سبز مصنوعی شامل موارد زیر می باشد :

  1. نیازی به تعمیر و نگهداری ندارد
  2. گیاهان مصنوعی از بین نمی روند و طول عمر بالایی دارند
  3. قابلیت نصب سریع و جا به جایی آسان
  4. باعث به وجود آمدن یک محیط سبز و آرامش بخش و به دور از تنش در دفتر مدیریت مجموعه آرکا شده است
  5. قیمت بسیار مناسب
بزرگترین دیوارسبز مصنوعی املاک آرکا

بزرگترین دیوارسبز مصنوعی املاک آرکا

برای مشاوره رایگان ،بازدید از محل پروژه و اجرای تخصصی با ما تماس بگیرید .