در پروژه بام سبز پردیس سعی بر این بوده که محیطی ایمن و سرگرم کننده برای کاربران ساختمان فراهم گردد . این سیستم امکان ایجاد آلاچیق، آبنما، باربکیو و میز نهارخوری، آبنما و حمام آفتاب را به ما می دهد . در پروژه بام سبز پردیس طراحی چند حالت مختلف از آلاچیق و پرگولا به صورت سفارشی انجام شد و در بخش های مختلف پشت بام کاربری های مختلفی به وجود آمد تا از این بام سبز حداکثر استفاده برده شود .

مزیای بام سبز پردیس

-ارائه فضای سرگرمی برای کاربران و یا ساکنین ساختمان بام سبز پردیس و محیطی مناسب برای استراحت
-افزایش طول عمر سقف
-کاهش جریان طوفان خاموش
-ارائه عایق سر و صدا
-فیلتر کردن آلاینده ها و CO2 از هوای آلوده امروزه شهر ها
-کشت میوه و سبزیجات رشد یافته با باغ های سبز سقف
-افزایش زیستگاه حیات وحش در مناطق ساخته شده مخصوص پرندگان
-کاهش گرما وارد شده به سقف
-کاهش اثر بخار گرمایی شهری

 

تاثیرات توسعه بام سبز در سطح شهری بر آب و هوا

اجرای بام سبز بر روی سقف های سازه ها مزایای بسیاری را به همراه دارد .با توجه به توسعه شهرنشینی انجام کارهایی که باعث بهبود وضعیت هوای شهرها می شوند امری ضروری محسوب می شود . افزایش اجرای بام های سبز سبب پاکیزگی هوای شهرها می شود زیرا فضای سبز ایجاد شده در این فضا با گرفتن دی اکسید کربن هوا باعث تولید اکسیژن برای محیط می شود . به همین سبب نیاز است که شهرداری ها باید برای اجرای هر چه بیشتر اینگونه فضاسازی ها مساعدت بیشتری را با کارفرما داشته باشند .

بام سبز پردیس

بام سبز پردیس

بام سبز پردیس

بام سبز پردیس

کارشناسان شرکت سورن بام با تجربه و سابقه طولانی در زمینه اجرای بام سبز آماده ی هرگونه همکاری با شما کارفرما گرامی می باشد . برای مشاوره رایگان ،بازدید از محل پروژه و اجرای تخصصی با ما تماس بگیرید .