شما اینجا هستید : خانه -> اجرای بام سبز -> بام سبز ونک

بام سبز ونک

بام سبز ونک که مناطق شهری از لحاظ زیبایی شناسی و چشم انداز تدریجاً به علت افزایش ارزش زمین و صرفا ساخت آپارتمان و اهمیت ندادن به ایجاد فضای سبز زیبایی خود را از دست می دهند و این ساخت بی رویه در آینده معضل کمبود فضای سبز را ایجاد می کند که در آن زمان باید به فکر بر طرف کردن این مشکل باشیم البته که هم اکنون نیز تا حدودی با این معضل رو به رو هستیم پس چه بهتر از الآن به پیشگیری بپردازیم و در  ساخت و ساز ها به ایجاد فضای سبز نیز توجه کنیم . در اجرای بام سبز از یک آبنمای کوچک نیز استفاده شد که با توجه به سلیقه کارفرما از چتر فضای سبز پایه کوتاه نیز استفاده شد .

بام سبز ونک

بام سبز ونک

بام سبز ونک

در پروژه روف گاردن ونک فضای مناسب و راحتی طبق نیاز کارفرما توسط طراحان شرکت سورن بام طراحی شده که در آن بیشتر تمرکز بر روی فراهم کردن فضایی مناسب برای نشیمن می باشد . در این اجرای بام سبز ونک از چوب ترمو به شکل جالبی برای ایجاد حریم و نسبتا خصوصی کردن فضا استفاده شده است .

طوری که دیواره ای چوبی در دو ضلع بام قرار گرفته شده که علاوه بر زیبایی این شخصی کردن فضا را نیز انجام داده است . از چوب ترمو برای کفسازی قسمت نشیمن نیز استفاده شده است مبلمان بام سبز ونک به زیبایی انتخاب شده که توسط دو پرگولا زیبا و یک سایه بان چتری ، سایه مورد نیاز آن فراهم می شود . برای زیبا تر و دلپذیر تر شدن فضا از آبنمای فواره ای همراه حوضی کوچک استفاده شده که در تابستان به خنک تر شدن فضا کمک می کند . قسمت دیگری از کف نیز توسط چمن مصنوعی پوشیده شده و در کناره های بام نیز فلاور باکس های چوبی و پلاستیکی قرار داده شده برای کاشت گیاهان .

بام سبز ونک

بام سبز ونک

سوالات متداول بام سبز ونک

  1. طراحی و اجرای فضای سبز
  2. اجرای بام سبز چه تاثیری بر کیفیت انسان ها گذاشته است ؟

۱٫ اجرای فضاس سبز بام به چه صورت می باشد ؟

این فضای سبز و محوطه را از روش های مختلف می توان ایجاد کرد مانند حیاط سازی ، که از قانون های شهرداری نیز می باشد ، اما فقط ایجاد یک حیاط مهم نیست بلکه محوطه سازی آن است که اهمیت دارد ، از دیگر روش های بسیار کار آمد اجرای بام سبز است که مزیت های بیشتری نسبت به محوطه سازی حیاط نیز دارد . شرکت سورن بام مجری و طراح انواع محوطه سازی و اجرای تخصصی بام سبز ، می تواند راهنمای بسیار خوبی در این زمینه برای شما باشد . یکی از پروژه های زیبای طراحی و اجرای بام سبز ، پروژه بام سبز مسکونی ونک می باشد .

بام سبز ونک

بام سبز ونک

۲٫ مزایای اجرای بام سبز چیست ؟

  • عایق صوتی مناسب
  • بهینه سازی مصرف انرژی
  • هدر نرفتن آب باران از مزایای بام سبز می باشد
  • به وجود آمدن آرامش بصری
  • حفاظت از ساختمان و افزایش طول عمر بنا

 

0/5 (0 Reviews)

مجموعه های دیگر

تمامی حقوق سایت نزد سورن بام است.