پروژه ی بام سبز ارسی خانه توسط شرکت سورن طراحی و اجرا گردید . بام سبز ارسی خانه  در خیابان گیشا به مساحت 350 متر مربع طراحی و اجرا شد که در آن آبنما ، آلاچیق ، نور پردازی ، کف ترمو وود ، و سیستم آبیاری هوشمند نصب شد . در مورد بام سبز هر چند ما از مزایای آن بهره‌ مند هستیم ولی آیا می‌دانید این امر چگونه بر روی محیط زیست ما اثر می‌گذارد ؟ بام های سبز با جای دادن فضای سبز در خود می توانند باعث کاهش آلودگی هوا خصوصا در محیط های شهری شوند .

 

سوالات متداول بام سبز ارسی خانه

1.چه روش هایی برای اجرای بام سبز وجود دارد ؟

2.از چه گیاهانی برای بام های سبز استفاده می شود ؟

روش های زیادی برای دست یابی به این امر وجود دارد . شما می‌توانید از متریال های مختلفی که در پروژه  ارسی خانه اجرا گردید استفاده نمایید . این امر سبب می شود تا نیاز به مصرف انرژی کمتری داشته باشید یا به جای استفاده از روش سنتی برای پشت بام‌ها از بام های سبز برای خانه های تان استفاده کنید .

در برخی از طراحی‌ها از چمن، خزه یا گیاه سدوم برای زیبایی سقف‌ ها استفاده می شود . گفته می‌شود که  بام سبز گران تر از سازه سقف‌های سنتی می باشد . اما، مزیت  این بام ها سازگاری غیرقابل انکار شان با محیط زیست است . آن‌ها جدای از زیبا کردن خانه‌ها باعث جذب  آب باران شده و نیز عایقی برای خانه فراهم می‌کنند . این پشت بام‌ها محلی برای لانه کردن پرنده ها می‌شوند و در پایان محیط بدون استرسی برای افراد اطراف منزل شما فراهم می‌کنند .

هزینه بام سبز

هزینه بام سبز

کارشناسان شرکت سورن بام با داشتن تجربه های متعدد در زمینه طراحی و اجرای بام سبز آماده ی هرگونه همکاری با شما کارفرمای گرامی می باشد . برای مشاوره رایگان ،بازدید از محل پروژه و اجرای تخصصی با ما تماس بگیرید .