بازسازی خانه با هزینه مناسب

محوطه سازی ویلا شمال

آنچه در این مقاله میخوانیم

بازسازی خانه با هزینه مناسب  که ما در شرکت سورن بام بازسازی را راه حلی برای به روزرسانی یک خانه در پاسخگویی به نیازهای افراد خانواده می دانیم . خانه را فضایی برای شکل گرفتن خاطرات دانسته و بازسازی خانه را تلاشی برای بازیابی خاطرات شیرینمان می دانیم. خانه در زندگی انسان و شکل گیری شخصیت افراد نقش بسزایی را ایفا می کند و با پاسخگویی به نیازهای گوناگون افراد، زندگی را لذت بخش تر می نماید.اما هرخانه ای با گذر زمان و فرسوده شدن قابلیت های اولیه خود را از دست می دهدکه این موضوع باعث کاهش کیفیت زندگی کردن درآن مکان را به همراه دارد.از این رو بازسازی خانه گزینه مناسبی است برای به روزرسانی خانه ای که فضای شکل گیری بیشتر خاطرات تلخ و شیرین ما و امن ترین مکان برای کنار خانواده بودن است.

اصول بازسازی خانه با هزینه مناسب

بازسازی خانه با هزینه مناسب در راستای نیازهای شما از یک خانه صورت می گیرد . برای بازسازی خانه قبل از هرچیز باید هدف دقیق خود را از بازسازی بدانید. بسیاری از مواقع هدف از بازسازی صرفا تعمیر تاسیسات ساختمان می باشد و یا برای بازسازی فضاهای فرسوده و تخریب شده ساختمان مانند دیوارها انجام می پذیرد . برای بازسازی یک منزل مسکونی باید به اهداف اهالی خانه در جهت بازسازی دقت زیادی نمود و باید دانست که بازسازی در راستای برطرف کردن نیازهای اهالی خانه صورت بگیرد تا در روزهای آتی به برطرف کردن نیازهای شخصی خود بتوانند بپردازند زیرا هرچقدر بیشتربه نیازهای افراد دقت شود بهتر می توان آنها را برطرف کرد وتغییرات زیادی را در زندگی فرد ایجاد کرد ،در آینده می توانیم بازسازی موفق تری را داشته باشیم.

چرا بازسازی خانه با هزینه مناسب؟

طراحی و بازسازی به دلایل زیر امکان پذیر می باشد:

1-یکی از دلایل مهم در بازسازی خانه با هزینه مناسب این است که خانه دچار فرسودگی در بافت خود شده باشد.فرسودگی می تواند هم در ظاهر خانه اتفاق افتاده باشد و هم در تاسیسات و لوله کشی های داخلی. در بازسازی خانه های قدیمی و به ظاهر فرسوده معمولا هم نیاز به بازسازی ظاهر خانه می باشد وهم بازسازی تمام تاسیسات و لوله های داخلی خانه.

2- یکی دیگر از دلایلی که افراد اقدام به بازسازی خانه خود می کنند،بحث نیازهای فردی خود می باشد . به عنوان مثال دریک خانواده در حال گسترش با اضافه شدن فرزند به خانواده ،می خواهند یک اتاق به خانه اضافه کنند ویا فضای آشپزخانه و میزغذاخوری را تغییر داده یا بزرگتر کنند،در این نوع بازسازی معمولا ضمن طراحی کلی فضاها،رنگ بندی و پوسته نهایی خانه را مجددا طراحی کرده تا تمام نیازهای کارفرمای محترم بطور کامل برطرف شود.

مراحل بازسازی خانه با هزینه مناسب

آشنایی بانیازهای ساکنین در طراحی 

یکی از مهم ترین مسائل در بازسازی خانه مسکونی آشنایی با نیازهای اهالی خانه می باشد. دلایل زیادی برای بازسازی منزل وجود دارد که باید با درنظر گرفتن دقیق آنها به بهترین طراحی دست یافت.

طراحی داخلی باهزینه مناسب

پس از اینکه دانستید هدف اصلی کارفرما از بازسازی خانه چیست ، تیم طراحی شرکت سورن بام وارد عمل شده و متناسب با نیازهای ساکنین خانه بهترین طراحی را برای خانه انجام داده تا قبل از شروع به بازسازی،کارفرما نتیجه نهایی بازسازی خانه خود را دیده وبا آگاهی کامل شروع به بازسازی کرده. طراحی مهمترین  بخش از بازسازی خانه می باشد.

برآورد هزینه بازسازی خانه

پس از اینکه طراحی تکمیل شد ، هزینه هایی که برای بازسازی لازم است براورد می شود. برآورد هزینه متناسب با زمان و شرایط بازسازی خانه با یک تلورانس نسبی و منطقی بررسی و اعلام می شود.زیرا این موضوع کارفرما را با هزینه های احتمالی روبرو کرده و شخص را با میزان ریسک احتمالی در هزینه ها آگاه می سازد.

تخریب در باز سازی خانه :

تخریب مهمترین قسمت بازسازی واحد مسکونی است. زیرا تخریب ضمن حساسیتی که در ایمنی ساختمان دارد،آلودگی های صوتی و محیطی زیادی به همراه دارد.به همین دلیل باید عملیات تخریب به سرت و در زمان بسیار کوتاهی انجام شود.

تاسیسات در بازسازی

احتمال تعویض وتغییر لوله ها و شیرآلات و همچنین سیستم های گرمایشی و سرمایشی وجود دارد که باید در این مرحله به سرانجام برساند. با تخریب و کنده شدن کف و دیوارها بهترین زمان برای تعویض لوله ها و تاسیسات دیگری که در این مرحله با توجه به طراحی جدید ساختمان تغییر می کند تاسیسات الکتریکی می باشد.

سفت کاری در بازسازی خانه 

بارسیدن به مرحله سفت کاری در بازسازی خانه شما می توانید استخوان بندی طرح جدید خانه خود را مشاهده می کنید چرا که در این مرحله دیوارچینی های جدید کشیده می شود و با توجه به طراحی سقف کاذب طراحی می شود.سپس سرویس ها عایق بندی و تراز می شوند و همه چیز اماده می شود.

هزینه نازک کاری در باز سازی خانه  

همیشه در تمام بازسازی ها نازک کاری بیشترین زمان را می برد چرا که دراین مرحله جزییات زیادی را به خود اختصاص می دهد، بی دقتی و عجله در این مرحله می تواند شما را از نتیجه نهایی دور نماید.گچ کاری ،کاشی کاری،نصب سرویس ها،کابینت ها وکمدها،سرامیک کف و نقاشی و همه و همه در این مرحله کامل می شود.در این مرحله میتوان با نورپردازی در کنار دیوارها ویا سقف ویا محوطه سازی در حیاط خانه ویا تراس گاردن به زیباتر شدن بازسازی خانه کمک می کند.

 

اهمیت طراحی دربازسازی خانه با هزینه مناسب

یکی دیگر از دلایل مابرای بازسازی خانه با هزینه مناسب به جز موضوعات عملکردی ،نیاز ما به داشتن خانه ای نو با طراحی به روز و کارآمد می باشد.طراحی داخلی خانه باید با سلیقه و نیازهای اساسی کارفرما صورت بگیرد. توجه به موضوعاتی مانند رنگ و مصالح وچیدمان فضا و نورپردازی از جمله مسائل مهمی است که باید در طراحی داخلی خانه به آنها اهمیت داده شود.

مادر شرکت سورن بام باتوجه به نیازهای اساسی کارفرما طراحی داخلی خانه را در چند نمونه متفاوت به کارفرما ارائه می کنیم تا نزدیکترین طرح را با نیازهای اهالی خانه ،بتوانیم نزدیکترین و بهترین گزینه را انتخاب کرده و اجرا نماییم.همچنین گزینه های ارائه شده ضمن تفاوت در طراحی داخلی در موارد دیگر مانند چیدمان وهزینه نیز با یکدیگر متفاوت هستند و شامل طراحی با هزینه کم و طراحی با هزینه بیشتر می شود،که این موضوع باعث قدرت انتخاب بیشتر برای کارفرما می شود.

فضاهای اصلی دربازسازی خانه با هزینه مناسب

بازسازی آشپزخانه

یکی از مهمترین فضاها در هر خانه ای آشپزخانه آن خانه می باشد.بازسازی آشپزخانه نسبت به دیگر فضاهای خانه به علت مصرف بیشتر چوب و تجهیزات پخت وپز وشست وشو هزینه بیشتری را به خود اختصاص داده است.همچنین به علت استفاده روزمره از این مکان و در مرکز خانه قرار گرفتن آشپزخانه ،از حساسیت بالایی را باید خرج این مکان کرد.در طراحی آشپزخانه باید به نکات خیلی مهمی نظیر قرار گرفتن محل یخچال و سینک و اجاق گاز دقت نمود.مثلث کار آشپزخانه باعث افزایش کارایی در این فضا می شود و به کاربر این اجازه را می دهد تا در زمان حضور در این فضا بهترین استفاده را ببرد.

بازسازی سالن

شامل قسمت ها مختلفی مانند فضای نشیمن و فضای غذاخوری می شود.عمده ترین مساحت هرخانه به این فضا اختصاص دارد که همین موضوع باعث اهمیت بالای طراحی فضای سالن شده است تا چیدمان برای حالات مختلف پیش بینی شده باشد.

بازسازی اتاق ها

اتاق ها در خانه مکان منحصر به فرد برای هر شخصی به شمار می رود.اتاق هر شخص باتوجه به نیازهای مصرف کننده باید طراحی شود.در طراحی اتاق ها باید فضای قرار گرفتن میزکار و کمد ومیزآرایش وتخت خواب، همه وهمه به عنوان یک استاندارد ثابت دیده می شود.

بازسازی سرویس ها

مسئله ای که در بازسازی سرویس و حمام وجود دارد تفکیک فضاهای تر و خشک وتمیز و کثیف می باشد. امروزه متاسفانه در بازسازی سرویس های بهداشتی و بازسازی حمام ها کمتر به این موضوعات رسیدگی می شود که در گذرزمان برای ساکنین می تواند ناخوشایند باشد.

بازسازی تراس و پاسیو

پاسیوها در طبقه همکف و تراس ها در طبقات بالایی از جمله فضاهایی هستند که متاسفانه در بازسازی ها مورد کم لطفی  قرار می گیرند.ما در شرکت سورن بام معتقد هستیم که فضاهایی مانند بالکن و تراس وپاسیو می توانند توسط یک طراحی خوب پس از بازسازی منزل به یک فضای با کیفیت تروسازگار با ساکنین تبدیل شود.

بازسازی خانه با هزینه مناسب

بازسازی خانه با هزینه مناسب

بازسازی خانه های قدیمی در بازسازی خانه با هزینه مناسب

خانه های قدیمی برای ما یادآورخاطرات شیرین کودکی می باشد که یافتن کیفیت های خاص در این خانه های قدیمی در ساختمان های امروزی کاری دشوار است. بازسازی خانه با هزینه مناسب در خانه های قدیمی جهت ادامه حیات حتما لازم می باشد .هزینه های بازسازی خانه های قدیمی خیلی کمتر از تعویض خانه می باشد،همین امر باعث شده که اشخاص بیشتر به فکر بازسازی خانه قدیمی خود باشند زیرا مقرون به صرفه تر از خرید خانه جدید می باشد.وقتی از خانه قدیمی صحبت می شود منظور یک خانه با عمر بیش از 30تا40 سال می باشد.این خانه ها اصولا با ارزشی از لحاظ کیفیت فضایی می باشد و در بسیاری از مواقع بازسازی خانه های قدیمی در راستای تغییر کاربری انها به فضای مانند هتل و رستوران و… انجام می شود.

بازسازی خانه با هزینه مناسب چقدر زمان می برد؟

طبیعی است که این موضوع برای همه افراد از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که بسیاری از افراد می خواهند خانه خودشان را در مرحله بازسازی خیلی سریع تر تمام کرده تا نتیجه نهایی بازسازی منزل خودرا ببینند و دوباره به خانه خود بازگردند و اما بسیاری از افراد هدفشان ازبه سرانجام رسیدن  بازسازی منزل، سرمایه گذاری می باشد و می خواهند بدانند سرمایه آنها چه زمانی قابلیت بازگشت دارد. هرخانه باتوجه به ابعاد و موقعیت جغرافیایی و همچنین پیچیدگی طراحی آنها زمان متفاوتی دارد اما حدودا بین 1تا 3 ماه برای ساختمان های 80تا 200 متری زمان نیاز دارد که یک بازسازی کامل در آن انجام داد. از طرفی طبیعی است که برای بالا بردن سرعت بازسازی نیازبه نیروهای بیشتر کاری و کارگاهی می باشد و به همین خاطر هزینه بیشتری را دربر می گیرد.

زمان دقیق انجام بازسازی خانه با هزینه مناسب

برای راحتی خیال کارفرماها، خودمان در شرکت سورن بام  با توجه به پیچیدگی اجرا و موقعیت پروژه به کارفرما یک برنامه دقیق زمانی ارائه می کنیم که در آن ، ضمن اشاره به کارهای انجام شده در هر مرحله و نشان دادن پیشرفت بازسازی ،آنها را از زمان کلی بازسازی با خبر می کند. اطلاع از مدت زمان دقیق بازسازی و همچنین هزینه های احتمالی ،باعث دقیق تر شدن هرچه بیشتر برنامه پیمانکار و همچنین برنامه ریزی کارفرما می شود. در مرحله برنامه ریزی  باتوجه به موارد پیش بینی شده از قبل و در نظرگرفتن تمام آنها می توان برنامه ریزی دقیق تری را به کارفرما ارائه داد.

بازسازی خانه با هزینه مناسب

بازسازی خانه با هزینه مناسب

هزینه ها در بازسازی خانه با هزینه مناسب چقدر است؟

نیازهای خودرا از بازسازی یک خانه به ما بگویید تا شمارا در برآورد هزینه راهنمایی کنیم.

بازسازی خانه چقدر هزینه دارد؟ این سوالی است که بیشتر از هرچیز ذهن افراد را در بازسازی درگیر می کند.ما برای این دغدغه شما پاسخی جامع و کامل داریم؛ بازسازی خانه را با هر هزینه ای میتوان انجام داد و این موضوع کاملا به نیازهای افراد خانه و طرحی که مدنظرشان است بستگی دارد.پس بهتر است به دنبال اینکه چه میزان هزینه برای بازسازی خانه شما نیاز است، نباشید و به جای آن بودجه موردنظر خود ونیازهای خود را تعیین کنید و به معمار و طراح خود بگویید که باتوجه به بودجه ونیازهای شما طرح بازسازی خانه را پیش برد.هرخانه ای باتوجه به نیازهای کاربران و همچنین سال ساخت خانه و گستردگی بخش های گوناگون بازسازی خانه کار دشواری است که هزینه آن را به طور کلی اعلام می کنیم.

مقالات مرتبط
پروژه‌های محوطه سازی سورن بام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button