اجرای دیوار سبز سوده یک پروژه ی دیوار سبز طبیعی می باشد که از مرحله طراحی تا اجرا کاملا توسط شرکت سورن بام انجام شده است . پوشش گیاهی جهت نمای سبز این دیوار ها همیشه بر روی بدنه خارجی دیوار ها قرار می گیرد . اجرای سیستم آبیاری اکثر دیوارهای سبز متشکل از یک قاب، سلول‌ها و کانال‌های آبیاری می باشد .

دیوار سبز سوده

دیوار سبز سوده

 

سوالات متداول اجرای دیوار سبز سوده

1.ویژگی های اجرای دیوار سبز سوده چه مواردی می باشد ؟

2.گیاهان مورد استفاده در دیوار سبز سوده چه می باشد ؟

دیوار سبز سوده

دیوار سبز سوده

ویژگی‌های اجرای دیوار سبز سوده

دیوار سبز به عنوان حایل در ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد وظایف حایل‌ها به شرح ذیل می‌باشد : جداسازی فضاهای داخلی و فضاهای خارجی، ممانعت از انتقال حرارت بین فضاها ، ممانعت از انتقال صدا بین فضاها ، مقاومت در برابر ضربه ، مقاومت در برابر فشار ، مقاومت در برابر کشش ، قابلیت چسبندگی انواع مختلف اندود ها (مالشی و یا پاشش مانند گچ، سیمان و …)، قابلیت نصب انواع پوشش‌ ها مانند کاشی، سنگ، دیوارکوب

گیاهان دیوار سبز سوده

در دیوار سبز سوده از گیاهان نار فرانسوی ابلق و بلک استفاده شده است . امروزه مفهوم دیوار سبز و همچنین کاربرد آن با استفاده از تکنولوژی مدرن گسترش یافته است. دیوار سبز دیوار آزاد یا ایستاده‌ای است که به طور نسبی یا به طور کامل با پوشش گیاهی پوشیده شده‌ است . کاربرد آن ها در بام سبز نمای دلنشین و آرامش بخشی را ایجاد می کند که صرف نظر از مزایای زیست محیطی اش، همگان می‌توانند از آن لذت ببرند و در هوایی پاک و سالم زندگی کنند .

دیوار سبز طبیعی و مصنوعی

دیوار سبز طبیعی و مصنوعی

شرکت سورن بام با داشتن سابقه و تجربه ی متعدد در زمینه ی محوطه سازی ،بازسازی ، فلاورباکس ،آلاچیق ،بام سبز و دیوار سبز آماده ی ارائه ی هرگونه مشاوره و راهنمایی رایگان در این حوزه به شما کارفرمای گرامی می باشد .