پروژه ی بام سبز ولنجک برج آفتاب توسط شرکت سورن بام طراحی و اجرا شد . این بام سبز به شکل کاملا تخصصی عایق بندی شده است  و سپس زه کشی و همچنین فبلتراسیون و خاک مخصوص برای آن اجرا شد .هم چنین برای تست آب بندی کامل آن کل بام سبز را با آب پر کرده و 36 ساعت تست آب گرفته شد که در عکس ها موجود می باشد . بعد آز آن شبکه های زه کشی  به اجرا در آمد که باعث حرکت آب به سمت فاضلاب می شود . در این بام سبز در دو طرف باغچه و یک آلاچیق طراحی گردید .

اجرای بام سبز ولنجک برج آفتاب

تعریف بام سبز چه می باشد ؟

بامی است که مقدار یا تمامی آن با پوشش گیاهی و خاک، یا با محیط کشت روینده ،  پوشانیده می‌شود . سبز پوش کردن بام نیازمند گیاهانی است که به دقت انتخاب شده‌اند تا در برابر محیط خشن و بی‌روح محیط پشت بام در شرایط کم آبی و بی آبی، عوامل اقلیمی، یخ زدگی، نسیم دریا و خشکی و غیره مقاومت کنند . نوع گیاهان انتخابی بسته به نوع آب و هوا و شرایط اقلیمی مختلف، متفاوت است .

"<yoastmark

"<yoastmark

سوالات متداول بام سبز ولنجک برج آفتاب

1.تاثیرات روف گاردن روی محیط زیست چه می باشد ؟

بام های سبز ، دامنه وسیعی از فواید اقتصادی ، اجتماعی و زیست محیطی را در بر می گیرند . مزایای زیست محیطی انکار ناپذیر بام سبز در زمینه کاهش آلودگی هوا ، کاهش گازهای گلخانه ای ، جذب آلاینده ها ، کاهش دمای محیط پیرامون و کاهش میزان مصرف انرژی بارها توسط متخصصین و پژوهشگران مورد سنجش قرار گرفته و نتایج آماری تمام این تحقیقات قابل دسترسی بوده و روند تکمیلی تحقیقات کماکان ادامه دارد . بام سبز اوج تلفیق معماری با محیط است .

بام سبز یا باغ بام چیست ؟

بام سبز یا باغ بام چیست ؟

کارشناسان شرکت سورن بام با داشتن سابقه ی متعدد در زمینه طراحی و اجرای بام سبز آماده ی هر گونه همکاری در این زمینه با شما کارفرمای گرامی می باشند . برای مشاوره رایگان ، بازدید از محل پروژه و اجرای تخصصی با ما تماس بگیرید .