اجرای بام سبز فرشته در یک مجتمع اداری به متراژ 350 متر در خیابان فرشته توسط شرکت سورن بام انجام شده است .در این روف گاردن المان هایی مانند : آلاچیق ، فلاورباکس ، آبنما ، دیوار سبز و … بکار رفته است . برای داشتن یک بام سبز نیازمند محوطه سازی می باشیم و فضای سبز را می توان در قسمتی از بام سبز و در کنار دیگر المان ها اجرا کرد  .

اجرای روف گاردن

فضای روی بام ها فضایی بلا استفاده است . با طراحی های مناسب و به کار بردن متریال های مدرن و محوطه سازی زیبا می توان از این فضاها استفاده های مفید کرد و محیط هایی با صرفه اقتصادی مناسب به وجود آورد .

با گسترش شهرها و ارتقای سطح زندگی شهروندان کاربرد بام های سبز در به وجود آوردن فضایی زیبا و چشمگیر برای زیستن و سالم تر شدن هوا به خصوص در شهرهای بزرگ می افزاید . خاصیت طبیعی گیاهان این که در هر مکانی که وجود داشته باشند با تولید اکسیژن خود هوای سالم را در اختیار انسان قرار می دهند . بام سبز ها همچنین در کاهش سر و صداهای ناشی از اتومبیل های موجود در سطح شهر ها موثر هستند .

پرگولا و آلاچیق در روف گاردن

پرگولا و آلاچیق در روف گاردن

از جمله المان هایی که می توانیم در بام سبز ها جایگذاری نماییم شامل :

  • آلاچیق یا پرگولا
  • فلاورباکس فلزی
  • آبنما شیشه ای ، سنگی ، سنگی صخره ای ، حبابی ، ایستاده و …
  • مبلمان فضای باز
  • باربیکیو
  • دیوار سبز
  • فضای بازی کودکان
  • فضای سبز

اجرای بام سبز فرشته

علاوه بر المان های قرار گرفته در روف گاردن کف سازی آن با چوب ترموود  انجام گرفته است . در قسمتی نزدیک به جان پناه پرگولا طراحی و اجرا شده و  قسمت کف آن با قلوه سنگ های سفید تزیین شده است .

قرار دادن مبلمان در نزدیکی جان پناه مناسب است زیرا می تواند مکانی دنج برای استراحت و مهمانی افراد بشمار بیاید . قسمت میانی روف گاردن فرشته آبنمایی تعبیه شده که شکل فلاور باکس بوده و آب بر روی آن ریخته می شود .

اجرای روف گاردن 0 تا 100

اجرای روف گاردن 0 تا 100

فلاورباکس های قرار گرفته در دور تا دور روف گاردن فرشته از متریال های فلزی بوده و در برابر نور خورشید و بارندگی بسیار مقاوم می باشد . گیاهان بکار رفته  در فلاورباکس ها نسبت به شرایط آب و هوایی منطقه انتخاب و کاشت شده اند . همچنین از این فلاورباکس ها برای زیبایی و جذابیت بیشتر محیط در کنار آلاچیق نیز استفاده شده است .

برای مشاوره رایگان ، بازدید از محل پروژه و اجرای تخصصی با ما تماس بگیرید .