اجرای بام سبز ، روف گاردن ، بی شک یکی از مهمترین مولفه های توسعه پایدار و گستردگی شهر است . این گستردگی قادر است تا ضمن کاهش آلودگی هوا و گرد و غبار از شدت آلودگی صوتی نیز بکاهد . چرا که اگر تمامی بام هر شهر را پوشش سبز فراگیرد تصفیه هوا و کاهش co2 کنترل وضعیت سرمایشی و گرمایشی و نیز حفاظت از انرژی بخش دیگری از امکان هایی هستند که گل ها و گیاهان و به طور کلی فضای سبز در اختیار انسان قرار داده است.

آلاچیق در روف گاردن

آلاچیق در روف گاردن

ساخت روف گاردن :

بسیاری از مردم به صورت خود جوش به این معقوله  ورود کرده اند و از پشت بام خانه ی خود نهایت استفاده ی مطلوب را می کنند . آگاهی از اینکه اجرای بام سبز ، روف گاردن اگر فضای سبزی در پشت بام ایجاد کننده اول برای خود افراد آن مجتمع خود است .

مزایای روف گاردن :

می توانند از فضای سبز لذت ببرند .

ساکنین ساختمان گپ و گفت و گو داشته باشند .

بچه ها هم در فضایی که ساخته شده بازی کنند .

از هدر رفتن وقت و هزینه جلو گیری می کنند .

باعث کاهش آلودگی هوا می شود .

اجرای بام سبز ، روف گاردن :

اجرای بام سبز ، روف گاردن ، می تواند بام های مرده و نازیبای شهر را به فضایی زیبا و دلنشین تبدیل کرد . اگر به این بام ها شهرداری ها توجه داشته باشید به رفع آلودگی هوا کمک می نماید . چرا که دیگر زمینی نیست که شهرداری ها بتوانند از آن برای احداث فضای سبز استفاده کنند شهرداری ها می توانند با تخفیفهایی که به مالکین می دهند یک فضای سبز یا بام سبز رایگان بر روی  پشت بام ایجاد کنند . لذا اگر این کار انجام نشود با ساخت و ساز های بلند مرتبه در کلان شهر ها چشم انداز زشت و نازیبایی از پشت بام های شهر در مقابل چشمان بسیاری از ما قرار می گیرد .

هزینه روف گاردن

هزینه روف گاردن

برای مشاوره رایگان ،بازدید از محل پروژه و اجرای تخصصی با ما تماس بگیرید .