اجرای آبنمای شیشه ای ، برای داشتن محیطی نزدیک به طبیعت ، و سپری کردن لحظاتی در آرامش در کنار آبشاری زیبا می توانیم در قسمت های مختلف از محیط از آبنما ها استفاده نماییم . آبنماها با صدای ریزش آب و رقص زیبای آب باعث به وجد آوردن محیط می شوند .آبنماها در انواع مختلف و ابعاد متفاوت قابل اجرا می باشند . آبنمای شیشه ای یکی از مدل های پرکاربرد آبنما می باشد که توسط شرکت سورن بام ارائه می شود.

انواع آبنماها :

آبنما شیشه ای

آبنما سنگی صخره ای

آبنما دیواری

آبنما موزیکال

آبنما رومیزی

آبنما خانگی

آبنما حبابی

یکی از زیباترین نوع آبنما که می توانیم در هر قسمتی داشته باشم اجرای آبنمای شیشه ای می باشد .

نحوه اجرای آبنمای شیشه ای

اجرای آبنمای شیشه ای به این صورت می باشد که یا این نوع را در کارخانه می توان با ابعاد سفارشی طراحی و اجرا نمود و یا می توان به صورت پیش ساخته آن را تهیه کرد و در محیط اجرا نمود.

نورپردازی در اجرای آبنمای شیشه ای

آبنما شیشه ای علاوه بر زیبایی که دارا می باشد می توانیم زیبایی آن را در محیط هایی که نور کافی ندارند و در هنگام شب آبنما نوری را ندارد که زیبایی آن نمایان شود می توان از نورپردازی های متنوع و رنگی بر روی آن استفاده نمود ، این نورپردازی ها از لامپ های مخصوص تهیه می شوند و در قسمت های مختلفی از آبنما قرار می گیرند و نمای آبنما را دوچندان می نمایند .

مزایای اجرای آبنماها در محیط

اجرای آبنماها باعث ایجاد انگیزه در مخاطبین می شود،آبنما با گردش آبی که دارد رطوبتی را در محیط فراهم می کند ، که این امر باعث تنفس بهتر در مخاطبین می شود .زیبایی محیط را دوچندان می کند.

کاربرد آبنماها

مراکز اداری و تجاری

رستوران ها و کافی شاپ ها

لابی هتل و ساختمان ها

باغ و تالارها

روف گاردن یا بام سبزها

و…

شرکت سورن بام در زمینه طراحی و اجرای انواع آبنما آماده همکاری با شما عزیزان می باشد ، همچنین متخصصین شرکت سورن در زمینه های دیگر از جمله ، اجرای فلاور باکس ، طراحی و اجرای آلاچیق ، محوطه سازی ، طراحی و اجرای روف گاردن و… آماده همکاری نیز می باشد.