آب نما حبابی

آب نما حبابی

آنچه در این مقاله میخوانیم

آب نما حبابی ، یکی از زیبا ترین و به صرفه ترین آبنماهای قابل استفاده در ساختمان های تجاری اداری و منازل آبنما حبابی می باشد که با استفاده از این تکنولوژی علاوه بر ساخت المانهای زیبا و جذاب که هر بیننده ای را به خود جلب می کند ، و همچنین می توان دیوارهای حبابی طراحی و اجرا کرد .ایجاد حالت موج در حباب همیشه برای بیننده سوال بوده و کار را جذاب تر می نماید .

آب نما حبابی

آب نما حبابی

اصول اساسی طراحی و اجرای آبنما حبابی

آبنما های حبابی به علت کم ضخامت بودنشان قابل اجرا در هر فضایی می باشند علاوه بر زیبایی می توانند مانند یک پارتیشن و  یک دیوار جدا کننده دو فضا از هم عمل کنند ، استفاده از آبنماها در  محیط های بیرونی و داخلی کاربرد دارند و در اندازه و ابعاد ، اشکال  مختلف ساخته می شوند . اصطلاحا به آبنما های حبابی دیوار های حبابی نیز اطلاق می شود . آبنما های حباب نما یا دیوار حباب با جذابیت بصری و بدون تماس مستقیم با آب یک گزینه مناسب جهت استفاده در دکوراسیون های مدرن می باشد .

اجرای آبنماهای حبابی موزیکال و ریتمیک

آبنماهای موزیکال تلفیقی از حرکت آب با موزیک می باشد طوری طراحی می شوند که ریزش آب با موزیک هماهنگ بوده و با بالا و پایین آمدن آب رنگ بندی نور را تغییر کند و موزیکی در نظر گرفته شود که در هنگام بالا آمدن موزیک اوج گیرد و پایین آمدن آب ریتم موزیک کاهش یابد . نورپردازی تخصصی باعث شده تا جلوه آبنما  افزایش یابد و بیننده را جذب کند . استفاده از آبنما های موزیکال در اماکن تجاری و فضای سبز ، پارک ها و… کاربرد دارند . همچنین آبنمای حبابی ریتمیک جهت استفاده در فضاهای داخلی از جمله دکوراسیون داخلی منازل ، هتل ، لابی های مجتمع تجاری و مسکونی و مراکز اداری و تجاری و … توصیه می گردد .

آب نما حبابی

آب نما حبابی

ویژگی آبنما حبابی ریتمیک

 • قابلیت جابجایی آسان و ساخت در ابعاد مختلف دارد
 • نیاز به تعمیر و نگهداری آنچنانی ندارد
 • در هنگام اجرا فضای کمی را اشغال می کند
 • مصرف برق اندکی دارد
 • دارای ریموت برای زیاد یا کم کردن حباب ها است
 • آب مورد استفاده به هیچ عنوان بوی نامطبوع نمی گیرد
آب نما حبابی

آب نما حبابی

ایمنی نصب آب نما حبابی

در زمان نصب و اجرا آبنما باید ایمنی کودکان و حیوانات خانگی مورد توجه قرار گیرد و نصب آبنما نباید در محل هایی

قیمت آبنما حبابی

شما می توانید با کارشناسان مجرب شرکت در تماس باشید تا طبق اندازه و ابعاد دلخواه شما با بازدید اولیه از فضایی که می خواهید آبنما نصب کنید قیمت مورد نظر ره به شما بدهند و تا آخرین لحظه با شما همراه باشند .

سوالات متدال آب نما حبابی

 1. مزیت آب نمای حبابدار چیست ؟
 2. جنس آبنما حبابی از چیست ؟

1. مزیت آب نمای حبابدار

 • به دلیل حرکت حباب ها منظره بسیار دل انگیزی را ایجاد می کند
 • حجم آب کمی مورد نیاز است
 • نیاز به سرویس و نگهداری چندانی ندارد
 • مصرف برق آن بسیار اندک است و به همبن دلیل مقرون به صرفه می باشد

2. جنس آب نما حبابی از چیست ؟

متریال مورد استفاده در آبنمای حبابی ورق های اکلریک پلگسی گلاس می باشد که به مراتب مقاوم تر از شیشه می باشد و قابلیت عبور نور را از خود فراهم می سازد .

مقالات مرتبط
پروژه‌های آبنما سورن بام
Call Now Button