شما اینجا هستید : خانه -> آبنما -> آبنما شیشه ایی بانک تجارت

آبنما شیشه ایی بانک تجارت

آبنما شیشه ایی بانک تجارت ، آبنما شیشه ای بانک تجارت درساختمان مرکزی بانک تجارت واقع در خیابان طالقانی توسط شرکت سورن بام انجام شد. در مرحله اول کارشناسان متخصص شرکت سورن بام به صورت رایگان از محل بازدید کرده و با در نظر گرفتن فضایی که به ساخت آبنما اختصاص داده شده اطلاعاتی کسب کرده و سپس اطلاعات خود را در اختیار تیم طراحی قرار داده تا آبنمایی که کارفرما درخواست کره است را با در نظر گرفتن ابعاد ، آبنما شیشه ای طراحی کرده و پس از تایید کارفرما تیم اجرایی در محل مستقر شده و شروع به ساخت آبنما می کنند .

 انواع آبنما ها :

  • آبنما شیشه ای .
  • آبنما پرده ای.
  • آبنما حبابی .
  • آبنما آبشاری .
  • آبنما سنگی .
  • آبنما صخره ای .
  • آبنما موزیکال .

آبنما شیشه ای :

آبنما های شیشه ای یک سیستم هوشمند مکانیکی است که قطره های آب به صورت یکپارچه بر روی شیشه جاری می شود ، آبنما های شیشه ای در ارتفاع ۲۰ متر نیز قابلیت اجرایی دارند .

آبنما حباب یا bubble wall : 

آبنما های حبابی از حرکت هوا در داخل آب ایجاد می شود که در هنگام ریزش قطرات آب حبابی که داخل آب ایجاد می شود بسیار زیبا است .

اجرای آبنما حبابی در  حالی که ضخامت کمی دارد  فشار زیادی را تحمل مینماید و اگر تاسیسات آبنما حبابی ساده درنظر گرفته شود غبار و رسوب آب نازل آبنمای حبابی را کور و پس از مدت زمان کوتاهی مسدود مینماید.طراحی و اجرای آبنما حباب بنا به محل نصب تا ارتفاع ۳۰۰ cm قابل اجرا میباشد .

محل نصب آبنمای حباب نیاز به تاسیسات آبنما حباب دارد درصورتیکه از زیرکار اجرا شود کار اجرایی آبنما حباب شکیل تر با تاسیسات آبنمای حباب هماهنگ می گردد.

طراحی واجرای آبنمای حبابی به دوهفته زمان نیاز دارد نام دیگر این محصول را آبشار حبابی آکواریم حباب bubble wall نیز گفته میشود اجرای آبنما حباب نیاز به ۵cm تا۳cm عرض دارد، تاسیسات آبنما بنا به شرایط متفاوت میباشد.

طریقه نصب :

آبنما های حبابی از آبنما های فانتزی محسوب می شوند با یک نور پردازی تخصصی می توان زیبایی آبنما را افزایش داد .آبنماها ی حبابی به عنوان یک  پارتیشن ودیوار جدا کننده دیوار دکوراتیو و دیوار نوری استفاده میشود.طراحی لوگو و تبلیغات برروی آبنما حباب انجام میشود.نمونه کار آبنما حباب میتوان به vip بانک صادرات اشاره کرد.این شرکت در ایران اولین تولید کننده دیوار حباب، آبنما حباب، bubble wall میباشد.

 

0/5 (0 Reviews)

برچسب ها :

مجموعه : آبنما


مجموعه های دیگر

تمامی حقوق سایت نزد سورن بام است.