آبنما شیشه ای نیاوران : آبنماها چه در فضای داخل و چه خارج و محوطه ( بام سبز، حیاط، تراس سبز، باغ و …) همیشه جذابیت خاص خود را دارند و زیبایی فوق العاده ای به فضا می دهد.

یکی از انواع آبنما هایی که محبوبیت بسیاری دارند آبنما های شیشه ای اند ؛ آن ها علاوه بر زیبایی و طبیعی بودن بسیار مدرن هستند.

موارد استفاده آبنما شیشه ای :

هتل ها، رستوران ها، ساختمان اداری، خانه و آپارتمان، روف گاردن و ….

انواع آبنما شیشه ای:

ایستاده

دیواری

آبنما دو طرفه یا دو جانبه (در این آبنما ها آب می تواند از دو طرف سرازیر شود )

 

این آبنماها با انواع شیشه ها مانند شیشه شفاف و آینه ای و در ابعاد و اندازه های مختلف طبق خواسته، شما قابل اجرا اند و حتی با اضافه کردن نور جذابیت بیشتری به فضا می دهند.

آبنما شیشه ای در داخل و خارج قابل استفاده اند اما برای داخل مناسب تر اند زیرا ممکن است تغییر دما بعضی از انواع شیشه ها را شکست دهد.

جنس آبنما ها:

شیشه چند لایه(روکش دار): در این نوع از دو یا چند لایه شیشه ای با یک لایه داخلی که می تواند شفاف باشد، یا رنگی ساخته شده که این لایه داخلی جنس خاصی داشته و مقاومت را زیاد می کند.

شیشه های فلوت(شناور): نوع ساخت این شیشه ها با شیشه ای معمولی متفاوت است که باعث شده شیشه در هر دو طرف بسیار شفاف بوده، و توانایی گرمایی و سرمایی بالای آن باعث افزایش قدرت شیشه می شود و چندین برابر مقاوم تر از شیشه های معمولی اند و در صورت شکستن نیز در قسمت های کوچک ترک می خورد نه ترک بزرگ که باعث شکستن کلی و ریختن آن شود.

شیشه حرارت دیده: دارای انواع بارانی(ساختاری دارد که آب شبیه قطره باران می ریزد)،طوفانی و رنگی

شیشه آینه ای

فولاد زد زنگ و مس