آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

محوطه سازی ویلا و فضای سبز

محوطه سازی و ایجاد فضای سبز بخش مهمی از معماری محسوب می شود ، زیرا انسان از آغاز زندگی خود زمانی که حتی غارنشین بوده ، از طبیعت به عنوان سر پناه خود استفاده کرده و حتی زمان کوچ نشینی تمام زندگی اش در طبیعت شکل می گرفته ، پس می توان گفت انسان با طبیعت عجین شده و طبیعت بخش جدا نشدنی زندگی اوست .

به همین رو انسان همیشه سعی داشته تا در کنار معماری خود حتی بسیار کم و جزیی طبیعت را به صورت فضای سبز و محوطه سازی قرار دهد .

گاهی این محوطه نیز در اولویت انتخاب محل زندگی قرار می گیرد و بسیاری ترجیح می دهند خانه ای انتخاب کنند که محوطه و چشم انداز زیبایی داشته باشد تا بودن در فضای شلوغ شهری را حس نکرده و زندگی آرامی در این محیط داشته باشند .

امروزه به علت بالا رفتن قیمت ها کسانی که به ساخت و ساز مشغول اند توجه زیادی به طراحی فضای سبز و محوطه ندارند و فقط با قرار دادن یک باغچه در حیاط این مسئولیت را از سر خود باز می کنند در حالی که برای محوطه سازی ابتدا باید نیاز ها و خواسته از فضا در نظر گرفته شود ، یعنی فضایی میخواهیم که فقط زیبایی بصری داشته و کاربرد خاصی نداشته باشد یا فضای سبزی که به محل گذران وقت و جمع شدن افراد کنار هم تبدیل شود .

سپس طراحی توسط متخصصان و طراحان محیط و منظر صورت گرفته و پس از آن اجرای کار صورت می پذیرد .

شرکت سورن بام با سال ها تجربه در زمینه معماری منظر ، بهترین طراحی ها را برای فضای شما چه کوچک ، چه بزرگ انجام داده ودر صورت رضایت و تایید شما با بهترین متریال ها و کیفیت شروع به اجرای پروژه می نماید .

محوطه سازی باغ ، ویلا ، تراس و روف ، حیاط  و … از جمله این محوطه سازی هایی است که شرکت سورن بام انجام می دهد .

همچنین شرکت سورن بام ارائه دهنده انواع آبنما ها ( دیواری ، شیشه ای ، صخره ای ، مجسمه ای و … ) ، آلاچیق ، دیوار سبز ، گابیون ، چوب ترمو ، مه پاش ، آبیاری قطره ای و قلوه سنگ و فلاور باکس می باشد .

5/5 (1 Review)

مجموعه های دیگر

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایتطراحی سایت طراحی سایت