آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

social
شما اینجا هستید : خانه -> محوطه سازی -> طراحی محوطه و اجرای فضای سبز ، دیوار سبز

طراحی محوطه و اجرای فضای سبز ، دیوار سبز

طراحی محوطه و اجرای فضای سبز ، دیوار سبز

طراحی محوطه و اجرای فضای سبز

ما با زندگی در آپارتمان های مسکونی از فضاهای بکر طبیعی دور افتاده ایم و به دلیل فعالیت های زیاد  زندگی، شاید کمتر پیش بیاید که بتوانیم زمانی را برای  ارتباط با طبیعت داشته باشیم. پس بهتر است که طبیعت را به محل زندگی ومحیط  کار خودمان بیاوریم. در این قسمت شرکت سورن بام  قصد دارد ، با ایده های کاربردی به شما کمک کنیم تا بتوانید در حیاط آپارتمان  محیط کار و محل زندگی تان فضایی برای لذت بردن از گل و گیاه  و عناصر طبیعی همچون  آبنما _ آلاچیق را به وجود بیاوردید. با ما همراه باشید.

تعریف مسیرهای حرکتی در طراحی محوطه فضای سبز آپارتمان

همه ما از قدم زدن در میان گل و گیاه  فضای سبز لذت می بریم. این که چطور بتوانیم در حین حرکت زیبایی های اطرافمان را از زوایای مختلف ببینیم و احساس کنیم که در نزدیکترین فاصله با آنها هستیم، و از محیط اطراف خود انرژی مثبتی را بگیریم . بنابراین بهتر است با طرح این موضوع  به  طراح خود نظرتان را  مطرح کنید و از آن بخواهید که با طراحی دورست مسیرهای متنوع برای حرکت در حیاط خانه – باغ – ویلا و محیط کار شما این حال و هوا را به آن ببخشد. فکر نکنید که اگرحیاط آپارتمان خانهیا حیاط محل کار شما   کوچک است و امکان چنین کاری در آن وجود ندارد. یک طراح زبردست خوب می داند راه حل ها برای چین فضایی کدام است پس در ابتدا باید یک طراح خوب داشته باشید که می توانید با شرکت سورن بام همکاری کنید ما با داشتن طراح های زبر دست این محیط برای شما طراحی می کند .

 ایجاد اختلاف سطح در طراحی محوطه آپارتمانهای  مسکونی و فضاهای سبز

مسیرهای حرکتی که در بخش قبل از آن صحبت کردیم اگر روی سطوحی با ارتفاع های متنوع قرار گرفته باشند، احساس پویایی را بیشتر از پیش در این فضا به وجود خواهند آورد. علاوه بر آن هنگام توقف در فضاهای مکث میان این مسیرها دید از بالا به دیگر بخش های حیاط می تواند برای ساکنین آپارتمان جذاب باشد. ایجاد این اختلاف سطح ها گاهی به دلیل وجود شیب در زمین اجتناب ناپذیر است اما حتی در زمین های مسطح نیز می توان با اختلاف ارتفاع کمتر نیز چنین کاری را انجام داد. برای ادامه مطالب ما را دنبال کنید در بخش های دیگر .

 


مجموعه های دیگر

نوشته‌های تازه