آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

شما اینجا هستید : خانه -> آبنما -> ساخت آبنماوآبشارمصنوعی

ساخت آبنماوآبشارمصنوعی

آبنماها عناصر تزیینی زیبایی هستند که حتی می توانید به راحتی خودتان آن ها را بسازید ، برای این کار نیاز به کمی خلاقیت و یک پمپ برای به جریان در آوردن آب دارید .

آبنما های ژاپنی از انواع آبنما هایی هستند که در عین زیبایی بسیار ساده برای ساختن اند .

چوب های بامبو عضو اصلی این آبنما ها اند ، سنگ ، ظرفی که ارتفاع آن کم نباشد زیرا این ظرف قسمتی است که آب به داخل آن می ریزد پس نباید طوری باشد که آب از آن خارج شود .

پمپ را در ظرف قرار داده و با وسایلی که داریم می پوشانیم سپس شلنگی که آب توسط آن حرکت پیدا می کند را به داخل بامبو ای که می خواهیم آب از آن به ظرفمان سرازیر شود وصل می کنیم و در ظرف مقداری آب می ریزیم ، سپس با سنگ ها آن را تزیین می کنیم ، به همین راحتی می توانیم آبنمایی زیبا و خانگی داشته باشیم ، اما آبنما های بزرگتر و باغی که در محوطه ها استفاده می کنبم به همین سادگی قابل ساخت نیستند مانند آبنمای آبشاری ، صخره ای و برکه ای زیرا به عایق کاری و بسیاری مراحل دیگر نیاز دارند .

مزایای آبنما :

تسکین استرس و آرامش ( با صدای دلپذیری که دارد بسیار موجب آرامش شده و حتی نگاه کردن به آب روان آرامش بخش است )

رطوبت ساز طبیعی ( چشمه ها به عنوان رطوبت ساز های طبیعی عمل می کنند و رطوبت را به یک اتاق خشک اضافه می کنند )

دکور داخلی و خارجی ( طراحان داخلی اغلب از چشمه های دیوار نصب شده به عنوان نقطه کانونی در تزئینات خود استفاده می کنند و همچنین در محوطه سازی نیز ، آبنما نقطه کانونی مناسبی است )

ایجاد یون منفی ( یون های منفی در فضا باعث جذب آلودگی و گرد و غبار می شوند )

کم کردن  صداهای مزاحم ( صدای آب می تواند صدا های مزاحم اطراف مانند ترافیک ، همسایه ها و … را از بین ببرد )

شرکت سورن بام در زمینه طراحی و اجرای محوطه سازی ، محوطه سازی باغ ، ویلا ، حیاط، باغچه ، روف گاردن ، آلاچیق ، انواع آبنما ، دیوار سبز ، فلاور باکس و… فعالیت دارد وهمچنین در  تولید فلاور باکس های دیوار سبز به طور تخصصی فعالیت داشته و ارائه دهنده دیوار سبز های فلاور باکسی یا مدولار از صفر تا صد می باشد ، همچنین انواع فلاور باکس های چوبی ، فلزی ، پلاستیکی ، بتنی ، سنگی و . . . و انواع آبنما ها همراه با نورپردازی  را طبق سلیقه شما اجرا می کندشرکت سورن بام  تولید کننده  پنل های دیوار سبز و سنگ های رودخانه ای نیز می باشد  .

0/5 (0 Reviews)

مجموعه های دیگر

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایتطراحی سایت طراحی سایت