آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

شما اینجا هستید : خانه -> دیوار سبز -> دیوار سبز پروژه پیروزی

دیوار سبز پروژه پیروزی

دیوار سبز پروژه پیروزی ، واقع در خیابان پیروزی می باشد که مالک آن جناب آقای دکتر عباسی می باشد . دیوار اختصاص داده شده برای ساخت گرین وال در حیاط جنوبی منزل مسکونی ما بین دو دیوار در نظر گرفته شده است .

متراژ دیوارسبز :

دیواری که در حیاط برای ساخت دیوارسبز  اختصاص داده شده است ۱۵ متر مربع می باشد ، با ساخت گرین وال در حیاط جنوبی موجب زیبا تر شدن و جذابیت حیاط  شده است .

ساخت دیوار سبز پروژه دیوار سبز پروژه پیروزی :

با توجه به اینکه دیوار در حیاط قرار گرفته است و همجوار با ساختمان کناری می باشد ، برای جلوگیری از نفوذ آب به دیوار همجوار متخصصین شرکت سورن بام دیوار سبزی را که ۱۵ متر مربع می باشد ، را با عایق های مخصوص گرین وال کاملا عایق بندی می کنند ، این کار را چندین مرحله صورت می گیرد تا از هرگونه نشتی آب و نفوذ آب به دیوار همجوار اطمینان حاصل پیدا کنیم و پس از آن گیاهان انتخاب شده را در داخل فلاور باکس های مخصوص گرین وال که تولید شرکت سورن بام می باشد کاشته می شوند و بر روی استراکچر ها نصب می شوند و در مرحله آخر سیستم آبیاری اتوماتیک نصب می شوند  تا گیاهان به صورت اتوماتیک در زمان تعیین شده آبیاری شوند .

گیاهان در نظر گرفته شده در دیوار سبز پروژه پیروزی :

  1. ناز گوشتی .
  2. امین الدوله .
  3. گندمی .
  4. پنجه کلاغی .
  5. پاپیتال ابلق .
  6. پاپیتال سبز .

شرکت سورن بام با سالها تجربه در زمینه ساخت و طراحی انواع دیوار های سبز به صورت کاملا تخصصی فعالیت دارد و در زمینه طراحی و اجراء روف گاردن ، دیوار سبز ، فلاور باکس ، آبنما ، محوطه سازی ،آلاچیق و…. فعالیت های بیشماری دارد و همچنین بزرگ ترین تولید کننده فلاور باکس های مخصوص دیوار سبز و انواع فلاور باکس های چوبی ، فلزی ، بتنی می باشد .

 

 


مجموعه های دیگر

Leave a Reply

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایتطراحی سایت طراحی سایت