آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

شما اینجا هستید : خانه -> محوطه سازی فضای سبز -> سورن بام طراح و مجری دیوار سبز

سورن بام طراح و مجری دیوار سبز

دیوار سبز یا به اصطلاح دیوار زنده ، از عناصر تزیینی زیبایی هستند که امروزه استفاده از آن ها بسیار رو به رشد است .

دیوارهای سبز شامل گیاهانی هستند که در یک محیط رشد می کنند و سپس روی دیوار و ساختمان ها قرار می گیرند تا سبزی و مزایای گیاهان را فراهم کنند، اما با استفاده از حداقل فضای افقی .

طراحی دیوار سبز نسبت به فضایی که قرار است در آن قرار گیرد صورت می پذیرد و طراحان شرکت سورن بام با در نظر گرفتن همه عوامل موئر طراحی را انجام می دهند .

در بعضی موارد و در صورت خواسته کارفرما دیوار سبز با چوب ترمو به صورت نما و یا با آبنما ترکیب می شود و زیبایی بیشتری ایجاد می کند .

گیاهان دیوار سبز می توانند به صورت پراکنده و بی نظم کاشته شوند که حس طبیعی دارد و یا با طرحی خاص و بانظم که امروزه از شکل های منحنی بسیار استفاده می شود .

کاربرد های دیوار سبز :

دیوار سبز علاوه بر مزایای بسیار کاربرد های فراوان و متفاوتی دارد که بعضی از این کاربرد ها بنا بر مزایای آن است که استفاده می شود ، مانند استفاده دیوار سبز در مدارس و دانشگاه ها و کلاس های آموزشی که علاوه بر زیبایی و فراهم نمودن محیطی دلنشین تر برای آموزش ، یادگیری را افزایش می دهد .

مطالعات متعدد در طراحی آموزش کاربردی نشان داده است که در همه سطوح و مقاطع آموزشی ، قرار گرفتن در معرض مستقیم محیط طبیعی می تواند با بهبود توجه و رفتار دانش آموزان ، یادگیری را افزایش دهد .

از کاربرد های دیگر دیوار سبز طبیعی تهویه و خنک کردن هوا می باشد و تا حدودی رطوبت در فضا ایجاد می کند .

0/5 (0 Reviews)

مجموعه های دیگر

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایتطراحی سایت طراحی سایت