آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

شما اینجا هستید : خانه -> تراس سبز, محصولات -> تراس سبز پروژه ساعی

تراس سبز پروژه ساعی

تراس سبز پروژه ساعی واقع در خیابان ولیعصر بالاتر از پارک ساعی کوچه ساعی یکم قرار گرفته و یکی از زیبا ترین برج های منطقه بشمار می آید.

تراس سبز پروژه ساعی توسط طراحان شرکت سورن بام طراحی شده و توسط تیم متخصص و مجرب اجرائی به مرحله اجراء رسیده تا ساکنین برج به بتوانند با فضای بیرون و طبیعت در ارتباط باشند و از منظره بیرون لذت ببرند.

تراس سبز پروژه ساعی درطبقه ی مثبت یک به مساحت  ۱۰۰ متر مربع می باشد که طراحان شرکت  سورن بام  در این فضا ،فضایی سبز و آرامش بخش را برای استراحت  پرسنل برج فراهم کرده اند علاوه بر آن  پل ارتباطی فضای داخلی و بیرونی برج می باشد و به منظره بیرونی برج کاملا اشراف دارد.

عناصر تعبیه شده در تراس سبز :

در ابتدا به مرحله کف سازی تراس پرداخته اند که کف سازی با چوب انجام شده البته با چوب ترمو کار شده که مقاومت بالایی در برابر نور خورشید ، آب ، پوسیدگی دارد ودور تا دور تراس شیشه های سکوریت کار شده که علاوه بر زیبایی جنبه محافظتی نیز دارد ، سپس  فلاور باکس های چوبی  شرکت سورن بام تعبیه شده و داخل فلاور باکس ها عایق ضد ریشه ، فیلتراسیون ، زهکشی و… بکار رفته است تا برای کاشت گیاهان آماده شود و ، در نهایت کاشت گیاهان و درختچه ها انجام می شود. در تراس سبز پروژه ساعی المانهایی مانند چتر فضای باز که متحرک می باشند و قابلیت جابه جایی دارند و مبلمان فضای باز نیز تعبیه شده است .

المانهایی که داخل تراس می توان کار کرد :

المانهای مختلفی در تراس می توان استفاده کرد که البته بستگی به اندازه و ابعاد تراس و درخواست کارفرما دارد.

به طور کلی المان هایی که کار می شود در تراس عبارتست از :

آبنما .

آلاچیق .

دیوار سبز .

انواع فلاور باکس ، چوبی ، فلزی ، پلاستیکی .

چتر فضای باز .

باربیکیو .

مبلمان فضای باز .

برای جلوه بخشیدن به فضا و المان ها می توانیم از نورپردازی نیز استفاده کنیم .

برچسب ها :


مجموعه های دیگر

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایتطراحی سایت طراحی سایت