آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

social
شما اینجا هستید : خانه -> نور, نورپردازی -> تجهیزات نورپردازی فضای سبز

تجهیزات نورپردازی فضای سبز

تجهیزات نورپردازی فضای سبز :

تجهیزات نورپردازی فضای سبز

نورپردازی یک  فضا های بیرونی به مهمی فضاهای داخلی  است زیرا اولین چیزی است که دیده شده و حس خوب یا بد را به بیننده القا می کنند، یک نورپردازی مناسب بهترین راه جلوه بخشیدن به فضاست.داشتن فضای باز زیبا و لذت بردن از آن بسیار حائز  است و به چگونگی دیزاین آن بستگی دارد

نورپردازی یکی از مهم ترین قسمت ها بوده و تاثیر زیای در دید بیننده و طراحی محوطه ویا دکوراسیون  داخلی دارد.

نورپردازی مناسب بهترین راه جلوه بخشیدن به فضاست.نورپردازی نه تنها ظاهر خانه را به شدت تغییر میدهد بلکه به بهبود عملکرد فضای داخلی و خارجی  نیز کمک میکند.

با تاباندن نور به جهات مختلف میتوان فضای مدرن و جذابی را ایجاد کرد.بهترین نورپردازی مدرن با بقیه دکور بیرونی هماهنگ است و با ظاهر و سبک بنا هماهنگی دارد.

روشنایی چشم انداز به ویژه برای روشن کردن راههای پیاده روی و گیاهان و درختان مورد علاقه شما مفید است.

شرکت سورن بام در زمینه طراحی و اجرایتجهیزات نورپردازی فضای سبز، محوطه ، محوطه سازی یاغ ، ویلا ، حیاط و روف گاردن ، نمای ساختمان و…فعالیت دارد  و انواع آبنما ها همراه با نورپردازی  را طبق سلیقه شما اجرا می کند.

 

مزایای مهم  تجهیزات نورپردازی فضای سبز و عملکرد:

۱-بهبود ظاهر.

۲-بهبود عملکرد.

۳- امنیت خانه.

۴-امنیت شخصی.

۵-ایجاد دکور پیشرفته.

ظاهر:

مزیت واضح برای روشنایی چشم انداز، افزایش ظاهر خانه شماست.چراغها باعث میشود که خانه و محوطه سازی شما حتی بعد از تاریکی نیز قابل مشاهده باشد.

عملکرد:

روشنایی چشم انداز عملکرد فضای باز در فضای شما را افزایش می دهد. چراغ های سیلندری که به خانه متصل می شوند، مقدار زیادی نور عمومی را برای روشن کردن یک منطقه پاسیو یا بخشی از حیاط فراهم می کنند.

امنیت خانه:

چراغهای روشنایی بیرونی خانه شما باعث میشود که خانه کمتر در معرض جرایمی مانند سرقت باشد.

امنیت شخصی:

ایمنی خانواده و مهمانان هنگام ورود و خروج به خانه از مزایای دیگر نورپردازی است.روشنایی در نزدیکی خطرات خانه(پله.استخرو…) باعث جلوگیری از سقوط و اسیب دیدگی میشود.

وظایف مهم نورپردازی:

۱-نشان دادن زیبایی های فضا.

۲-اضافه کردن زیبایی به محیط با نور و سایه.

کنتراست:

یکی از نکات مهم نورپردازی ایجاد کنتراست در فضاست.نورپردازی فقط به معنای روشن کردن فضا نیست بلکه تاریک نگه داشتن بعضی نقاط نقش مهم دارد و جلوه ی اشیای روشن را دو چندان میکند.

انواع وسیله های مورد استفاده در نورپردازی:

۱-لامپ های ال ای دی

۲-چراغ های دیواری

۳-حس گر های حرکتی

۴-چراغ های دیواری

۵-چشم انداز روشنایی

۶-چراغ های ریسه ای

۷-چراغ چشم انداز

۸-پایه فلاش

۹-چراغ های خورشیدی

شرکت سورن بام در زمینه طراحی و اجرای محوطه سازی ، محوطه سازی باغ ، ویلا ، حیاط، باغچه ، روف گاردن ، آلاچیق ، انواع آبنما ، فلاور باکس و… فعالیت دارد وهمچنین در  تولید فلاور باکس های دیوار سبز به طور تخصصی فعالیت داشته و ارائه دهنده دیوار سبز های فلاور باکسی یا مدولار از صفر تا صد می باشد ، همچنین انواع فلاور باکس های چوبی ، فلزی ، پلاستیکی ، بتنی ، سنگی و . . . و انواع آبنما ها همراه با نورپردازی  را طبق سلیقه شما اجرا می کندشرکت سورن بام  تولید کننده  پنل های دیوار سبز و سنگ های رودخانه ای نیز می باشد  .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


مجموعه های دیگر

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت