آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

شما اینجا هستید : خانه -> آلاچیق -> آلاچیق های شرکت سورن بام

آلاچیق های شرکت سورن بام

در محوطه سازی از عناصر مختلفی می توان استفاده نمود که یکی از مهم ترین آن ها آلاچیق ها هستند زیرا تنها دلیل ایجاد یک محوطه زیبا استفاده و لذت بردن از آن است که با بودن در آن این امکان حاصل می شود و برای بودن راحت در محوطه سازی نیز نیاز به آلاچیق و فضای نشیمن می باشد .

آلاچیق ها مانند یک اتاق در فضای باز اند که می توانید انواع مبلمان و فرش و هر چیزی که دوست دارید را در آن قرار دهید .

آلاچیق ها دارای انواع گوناگونی اند مانند پرگولا ها که در دسته سایه بان ها قرار داشته و خود آن ها دارای انواع بسیاری اند ، از دیگر آلاچیق ها ، آلاچیق های بسته ، باز ، سنتی ، مدرن ،  شیشه ای ، فلزی ، چوبی ، آلاچیق با سقف گنبدی یا شیروانی و … اند .

ایده استفاده از پرگولا :

می توانید از پرگولا ها متصل به ساختمان استفاده کرده برای مثال برای تراس و بالکن و هر قسمتی از ساختمان که دوست داشته باشید .

به طور مستقل در هر جایی از محوطه که دوست دارید اجرا کنید و با قرار دادن یک آتشدان در آن ، جلوه بیشتری به فضای نشیمن ببخشید .

از پرگولا ها بالای استخر نیز می توانید استفاده کنید که سایه بان زیبایی ایجاد می کند و به راحتی در کنار استخر می توانید استراحت کنید .

پرگولا را طوری طراحی کنید که به عنوان یک نقطه کانونی خدمت کند و زیبا ترین عنصر محوطه شما باشد .

شرکت سورن بام با سال ها تجربه در زمینه معماری منظر و ارائه انواع ملزومات محوطه سازی ، مشاور و راهنمای خوبی برای شما در انتخاب آلاچیق مورد نظرتان است که می توانید با مراجعه به سایت شرکت ، آلاچیق یا پرگولایی که دوست دارید را انتخاب نموده و یا با شرح خواسته خود طراحی آن را به طراحان شرکت سورن بام بسپارید .

شرکت سورن بام در زمینه معماری پایدار فعالیت های بیشماری انجام داده از جمله : محوطه سازی ، باغ ، ویلا ، حیاط ، تراس ،بام سبز ، آبنما ، آلاچیق ، برکه و چشمه و… شرکت سورن بام تولید کننده پنلهای دیوار سبز و انواع فلاور باکس ، سنگ های رودخانه ای نیز می باشد.

0/5 (0 Reviews)

مجموعه های دیگر

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایتطراحی سایت طراحی سایت