آبنما

آلاچیق

نور پردازی

دیوار سبز

بام سبز

شما اینجا هستید : خانه -> آبنما -> آبنمای خانگی | آبنمای تزیینی

آبنمای خانگی | آبنمای تزیینی

آیا به دنبال راهی هستید تا جلوه تازه ای به محیط خانه خود بدهید ؟

برای این کار راه های گوناگونی وجود دارد ، مبلمان جدید ، دکوراسیون جدید و …. ، اما چرا از عنصری طبیعی تر استفاده نکنیم ؟ طبیعت همیشه و برای همه دلچسب بوده و خواهد بود و انسان از بودن در آن لذت می برد ، پس ایجاد یک فضای سبز ، استفاده از دیوار سبز یکی از این روش ها می باشد ، اما آبنما عنصر دیگری است که به طور ویژه ای در اولویت قرار دارد زیرا علاوه بر زیبایی بصری ( مانند دیوار سبز و فضای سبز ) ، جذابیتی دیگر دارد که این جذابیت صدای دلنشین آن می باشد که به همین دلیل بسیار مورد توجه برای فضا های داخلی و خارجی می باشد .

انواع آبنمای خانگی :

آبنمای شیشه ای ، آبنمای دیواری ، آبنمای رومیزی ، آبنمای پرده ای ، آبنمای فواره ای ، آبنمای سنگی صخره ای .

آبنما های ژاپنی نیز به شکل های گوناگون وجود دارند که ابعاد کوچک آن بسیار در فضای داخلی منزل استفاده می شود هم به دلیل زیبایی و هم به علت بعد معنوی آن که نماد پاکی می باشد و برای فنگ شویی بسیار مناسب است .

برخی از این آبنما ها به طور آماده موجود و قابل خریداری اند که فقط لازم است به محل مورد نظر برده و نصب شوند ، اما برخی از این آبنما ها نیاز به اجرا در محل دارد که شامل نصب پمپ ، لوله کشی و … می باشند .

متریال آبنما :

جنس آبنما می تواند نسبت به سلیقه شما و همچنین فضایی که قرار است در آن اجرا شود انتخاب شود تا هماهنگی کاملی با دکوراسیون خانه داشته باشد مانند :

سنگ ، فلز ، فایبر گلاس ، شیشه ، سرامیک و … از جنس هایی است که بسیار برای آبنما استفاده می شود .

0/5 (0 Reviews)

مجموعه های دیگر

نوشته‌های تازه

طراحی سایت طراحی سایتطراحی سایت طراحی سایت